Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác akivel nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel nem tudom hogy mit csináljak? (részletesen lejeb)

Figyelt kérdés

Van egy srác aki szeret, és össze akar velem jönni.

Csak az a baj hogy nem az estem és kicsit elég gázos a kinézete, és a barátnőim sincsenek oda érte a szüleimről meg ne is beszéljünk. De viszont lehet hogy tudnám szeretni.

De nem tudom mit csináljak.

Mert mindenki megszólna minket ha összejönnék vele

Szerintetek mit kéne tennem??


2011. máj. 10. 19:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát ezt tudtam volna akkor is, ha nem írod le:P De olyat kell választani akiben meglehet bízzni és akkor nincs baj. Meg nem ágyba ugrani rögtön és akkor nem lesz annyira csalódás. Ám én akkor se tartom fernek ezt a dolgot, viszont te dolgod, hogy kit választasz magadnak. Én értékelem azt aki megpróbálja és nem finyáskodik a külső miatt:) Értékelem!
2011. máj. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
tanultam belőle! és most nagyon boldog vagyok:) örülök, hogy találtam olyat, aki elfeledtette velem a sok rosszat :)
2011. máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én is tanultam:P Én meg széppel fürödtem be és nem szépben találtam meg az igazit:D Ennyi drága:)
2011. máj. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
felfogásod alapján 12 éves lehetsz
2011. máj. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

egy vélemény:soha ne külső alapján ítélj,és mások véleménye soha ne érdekeljen!!!

volt barátom helyes pasi volt,én nem vagyok szép lány,mégis összejött velem,ő azt mondta hogy nem a külsőm,hanem a belsőm fogta meg,és volt egy csaj előttem aki szép nagymellű szőke bombázó volt,vele akart összejönni,de aztán jöttem én...engem választott és nagyon szeretett és életünk legszebb hónapjait köszönhetjük egymásnak...ha van egy kis eszed akkor összejössz vele!a te boldogságod fontosabb mint mások véleménye!!!ezt jegyezd meg...

2011. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!