Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok miért az ilyen fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért az ilyen fiúk "után mennek? "

Figyelt kérdés

nem is azokat veszik figyelembe akik a gondban meghallgatják, vagy segítenek nekik, és érdeklődnek hogy mi van vele, hanem azok akik szinte le se sz... a fejüket, jóba vannak de max néha elszórakoztatják, és "jajj de jó viccesek"


mért van ez így?


2011. máj. 11. 11:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

Melyik votl elöbb a tyuk avgy a tojás?


Leginkább azoka fiuk viselkednek igy, akiket elklényeztetnek a lányok. Szerintem a lányok "imádata" teszi ilyenekké öket. Utána meg izgalmasnak tartják az ilyen fiukat!

2011. máj. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mert a jófiúkat barátként akarják elsősorban megtartani. Ők a jók, hozzájuk bármikor lehet menni olyankor, ha lelki segélyre, együttérzésre van szükségük. És nem kockáztatják meg azt, hogy egy ilyen fiút a szerelem miatt barátként elveszítsenek.
2011. máj. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

az elsőnek teljesen igaza van az én esetemben


és a másodikban is van igazság, de egy párkapcsolatnak nem az a lényege hogy mindig ott legyen a két ember egymásnak?


ha majd házasok lesznek és esetleg 20év múlva inkább a második féle emberrel van együtt a nő? és nem azzal aki mindig ott van ha kell?!

2011. máj. 11. 11:20
 4/14 anonim ***** válasza:
Már megint általánosítani kell? Sose érdekeltek az ilyenek... mindig rendes pasim volt, aki vicces, jófej, aranyos, bármiről lehet vele beszélgetni. Ezek fontosak. Fenének sem kell menőgyerek aki játssza az agyát mindenki előtt, de beszélgetni nem lehet vele mert annyira ostoba és semmi nem érdekli igazán, csak saját maga.
2011. máj. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"és a másodikban is van igazság, de egy párkapcsolatnak nem az a lényege hogy mindig ott legyen a két ember egymásnak?


ha majd házasok lesznek és esetleg 20év múlva inkább a második féle emberrel van együtt a nő? és nem azzal aki mindig ott van ha kell?!"


Jajj már, hány éves nőkről szólt a kérdésed? :)

2011. máj. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
18-19
2011. máj. 11. 11:42
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez a 12- 22 éves korosztálynál van általában. Ezeknél a korosztálybeli lányoknál(nem mindenkinél, szal van kivétel,de sajnos a többségnél ez van.) a kemény srác, a menőgyerek kell. Nem tisztelik a rendes fiúkat. Inkább belemennek egy 1-6 hónapos szétcsalásos kapcsolatba. Soknál az értelmi szintük is 0. Most lehet mondani azt hogy csak élvezik az életet, de akkor legalább ne úgy élvezzék hogy másokat megbántanak vele esetleg. Sajnos úgy kell nézni a dolgot hogy a jól kinéző lányok többsége ilyen. Erre nincs rá gyógymód. Ez az elbaszott világnak a terméke. Ez van. Probálj ne fullos lányokat keresni hanem próbálkozz a közepes kategóriánál.


19/F

2011. máj. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

18-19"


Ebben az esetben nem is kell csodálkozni. Ebben a korban a nők még nagyon messze vannak az érettségtől.

2011. máj. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11:50-os válaszoló vagyok. Azt még elfelejtettem mondani hogy sajnos személyes tapasztalataim alapján több olyan csaj van aki full normális, rendes, hűséges tipus és komoly kapcsolatot szeretne és mégis ezeknél a menő gyerekeknél próbálkoznak. Nem tom mért:( Szerintem kisebbségi érzetük van és azt hiszik hogy ha egy ilyen kemény a hapsi a barátjuk akkor ők a legjobbak.
2011. máj. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Erdekes, en 19 eves vagyok es pontosan tudom mit varok. Nem akarok sok kapcsolatot, ezert csak olyannal jonnek ossze ahol mindketten ugy erezzuk, hogy akarjuk a masikat. Nem erdekel se penz, se kulso. Legyen esze, legyen ambiciozus es igen, legyen jo humora. A "helyi meno" gyerek nekem felnottkent sose kene, de 14 evesen se "buktam" az ilyenekre.
2011. máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!