Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha többé szerelem. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha többé szerelem. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
csalódtam abba az emberbe akit a legjobban szerettem,és már nem akarok boldog lenni....
2011. máj. 11. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan érzek. Kegyetlen az élet.... A többiek csak tudnak adni valami tanácsot...
2011. máj. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egy általad nagyon szeretett személyről van szó, érthető, hogy így érzel. Viszont össze kell szedned magadat, és erősnek kell lenned. Találsz valaki mást, aki nem okoz csalódást. Nem mindenki okoz szándékosan csalódást.
2011. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát ja!
2011. máj. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Life = Suck

Death = Bigger Suck


Leszel temég' szerelmes :D

2011. máj. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!