Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? El fog ez mulni?

Figyelt kérdés
Van egy komoly parkapcsolatom, immaron 9 honapja. Tavkapcsolat, de amilyen gyakran csak tudunk talalkozunk. Minden hetvegen, sot, ha van ideje hetkoznap is lejon hozzam (ez nem gyakran fordul elo). A gond az, hogy en idokozben beleszerettem az egyik baratomba, es ez meg csak most tudatosult bennem. Probalom elfelejteni az erzest, elkerulni a baratom, de akkor csak rosszabb. Nem akarom tonkretenni a parom, nem akarok fajdalmat okozni neki, de ebbe a fiuba meg szerelmesebb vagyok, mint a paromba valaha. Ha vele kepzelem el a jovomet, kirandulasokat latok, eskuvot stb, mig a parommal mindig csak otthon ulunk, osszehazasodni sem akarunk. Nagyon szegyellem magam emiatt, de felek, nem tudok orokke nemet mondani az erzeseimnek. Termeszetesen eddig sem volt koztunk semmi, es ugy, hogy egyutt vagyok a parommal nem is lesz. Szerintetek ha hanyagolom a fiut el tudom felejteni? Vagy szakitsak a parommal? Vagy mit tegyek? Koszonom a valaszokat elore is. 17L
2011. máj. 12. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd el a párodat. Ha boldogabb tudsz lenni az új kapcsolattal, akkor ne késlekedj, minden eltöltött nap után nehezebb lesz elválni a régitől.
2011. máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ha nem vagy szerelmes a párodba mért vagy vele még mindig?:O

aztán,ha már szakítottál a barátoddal, derítsd ki hogy vane esélyed nála...ha van akkor mondj el neki mindent amit érzel iránta,ha nincs legyél kicsit egyedül,és gondolkodj azon hogy mit szeretnél csinálni...remélem tudtam segíteni

2011. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ahogy látom te még nagyon fiatal vagy(nem mint ha én olyan öreg lennék 23 évesen.)De azt tudom, hogy még annyi minden várhat rád!Egy távkapcsolat mindig húzod, mindegy milyen, mekkora és hány éves emberről beszélünk.Ilyenkor még fontos, hogy érezd magad mellett az embert, és szerintem teljesen normális ha nincs veled mindig, akkor el kezd bárki más tetszeni!Hidd el ez teljesen normális!Ilyenek vagyunk mi emberek sajnos..Szerintem ülj le a pároddal és mond el, hogy érzel, biztos fájni fog neki, de meg kell, hogy értse.
2011. máj. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szakits vele,orok eletedben banni fogod,az ujat mindig el kel fogadni,az ember valtozik!
2011. máj. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nehari, de nem újat kellene kutatni, hanem a régit feljavítani. Ez nem jutott eszedbe?
2011. máj. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat, talan sikerul megfogadnom oket:)

Utolso! En nem kerestem, irtam, o egy baratom. Es hiaba probalom feljavitani, ha szolok valamiert a paromnak ideig/oraig valtozik, de utana ugyanolyan mint volt. Nem jarunk soha sehova, o nem is igenyli ezt. Eskuszom, probalkozom.

Megegyszer koszonom mindenkinek, megfontolom a szakitast, de szornyen utalom magam miatta, o az elso baratom es azt hittem orokke tarto szerelem lesz:)

2011. máj. 12. 18:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi sem tart örökké!!
2011. máj. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem előbb nagyon alaposan mérd fel a dolgokat és utána dönts.Pont ilyen helyzetben voltam pár éve én is.

Nagyon szeretett a fiú,nem akartam neki fájdalmat okozni,de muszáj volt mert a másikat nagyon nagyon szerettem,és jó döntés volt mert 3 éve együtt vagyunk.

Szintén barátok voltunk,a párom 300 KM-re lakott tőlem.

Muszáj volt megtenni azt a lépést,akár mennyire is fájdalmas volt.


Amit írtam hogy nagyon alaposan gondold végig,azt azért mondtam,mert gondolj arra(lényeges) hogy ha netalán szakítatok akkor mint barátot is elveszítheted.

Persze nem kell a szakításra gondolni,de tudod,benne van a pakliban.

2011. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mindenképpen szakíts vele sztem

olyan h távkapcsolat amúgy sem létezik, de ez most nem a lényeg

szerelmes vagy vkibe aki nem a pasid. ez annak a jele h lépj tovább. ilyen az élet, nincs ebben semmi búsulnivaló. azért mert nem akarod megbántani ne maradj vele, gondolj bele mit éreznél te, hha szeretsz vkit és kiderül h csak sajnálatból van veled. ő is fog találni majd vkit, neked meg ott a srác, és addig kell összejönnöd vele amíg így érzel, nem szabad elpazarolni az ilyesmit. hajrá

2011. máj. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

előző vok

és ha igazán szeretnéd akkor nem szerettél volna bele másba. ezt fontos h belásd

2011. máj. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!