Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogytam, változtam, azt mondják, hogy csinos vagyok így. Azt hittem ezen fog múlni a párválasztás, de ez nem elég, ugye?

Figyelt kérdés
Nem lehet semmit tenni,erőltetni a kapcsolatokat!Szerencse kérdése, hogy olyannal találkozz,akinek tetszel és neked is tetsziK???
2011. jan. 5. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, nagy szerencse kell.Mindegy hogy nézel ki csalódni fogsz sokat amíg megtalálod a szerelmed!
2011. jan. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg előnyödre változtál sokkal többen megnéznek hidd el,én férfi létemre vettem az erőt és lefogytam ami után sokkal könnyebb és kellemesebb lett az életem pedig akkor már nem kerestem párt.Sok múlik rajt ha érzed is a változást magaddal is elégedettebb leszel és sok jó élményben lesz részed.Biztos sikered lesz!
2011. jan. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, szerencse kerdese is, bar elonyosebb alakkal es kinezettel konnyebben eszrevesz a nagy o.
2011. jan. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem rá fogsz jönni, hogy sajnos ha komoly kapcsolatot keresel, akkor inkább hátrány a csinos külső. Egy csúnyácskább csajt egészen biztos, hogy a személyiségéért szeretnek meg, és így nagyobb esélye van egy komoly kapcsolatra, és arra, hogy a pasi a gyermekei anyját látja benne. Csinos lányként pedig rengeteg olyan pasival fogsz találkozni, akit " a formás kis seggeden" kívül semmi más nem érdekel majd veled kapcsolatban. Persze az ember maga miatt akar csinos lenni, mert egyszerűen nőként így jobb tükörbe nézni, de vannak a dolognak hátrányai....

Amúgy gratulálok a fogyáshoz, és ne keserítsen el az, amit írtam, hanem élvezd a pasik elismerő pillantásait és érezd jól magad a bőrödben. Végül is a nagy számok törvénye alapján, ha sok pasinak tetszik az ember, akkor kell akadnia köztük 1 normálisnak! ;)

2011. jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem a fogyáson, meg a külsőn múlik, hanem a kisugárzáson.

ha magabiztos vagy, kedves, szerethető, tisztelhető, akkor kedvelni, szeretni, tisztelni is fognak.

2011. jan. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!