Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem hiszem hogy ezt éredemeltem!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszem hogy ezt éredemeltem!?

Figyelt kérdés

Kicsivel több mint egy hónapig voltam együtt egy 25 éves sráccal. Én 21 vagyok. Rengeteget csörgött a telója, de megértettem, h sokat dolgozik, heti hét napot. Az elején minden nagyon szép volt, virágok, csokik, vacsorák, bemutatott a szüleinek, egymásnál aludtunk...stb Tényleg nem gondoltam volna, h engem is elért végre a szerelem! Aztán lassacsakán nem hívott, nincs sms...ha én hívtam akkor okés volt minden. Egyik este szex közben bukott le h más lánnyal sms-ezik, mert villogott a telója és én láttam meg...nem tagadta! Szerintem az exe lehetett. Két hete hétfőn beszéltünk utoljára...azóta nem keresett..Pénteken hívtam, h mi van? Írta, h akarja h én legyek neki az első az életében, mert annyira jó vagyok hozzá, de valahogy blokkol...hívtam, h most sms-ben akar dobni? azt mondta szombaton hív..hát azóta is hív! Szóval így dobott! Azt hiszem nem ezt érdemlem, nem 15 éves már...gyáva egyszerűen a szemembe nézni,nem? Teljsen kivagyok, h így dobott! Ti hívnátok még? vagy próbáljam elfelejteni? De tényleg nem ezt érdemlem!

A másik h vannak nála cuccaim, meg neki is nálam...fog még jelentkezni,vagy hívhatom a cuccaim miatt? Vagy már hallani se akar rólam? Hiányzik...


2011. máj. 12. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:

gyáva, gerinctelen alamuszi nyuszi.

ne hívd, dobj rá egy sms-t, hogy kellenek a cuccaid illetve vigye ő is a cuccait a p.csába

nem ezt érdemled, ennél jobbat is találsz!

2011. máj. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jól megszívtad ezzel a gyerekkel. Szerintem várj még egy pár napot, aztán mond meg hogy akkor elhoznád a cuccaidat. Milyen töketlen, utálom az ilyen pasikat. Részvétem, hogy kifogtál egy ilyen köcsögöt. Te ne hívd semmiképp, majd csak a cuccaid miatt.
2011. máj. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hívd fel, hogy elhoznád tőle a cuccokat, és visszaadnád az övéit is. Ha nem csodálkozik, hanem csak szimplán bele megy, akkor szerintem felejtsd el.

Nagyon gáz dolog az exek levakarása, de olykor megéri a harcot. Ha szereted, és úgy látod hogy valóban szeretne tőled hosszútávú kapcsolatot akkor próbáljatok személyesen beszélni erről.

2011. máj. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el. Nem ezt érdemelted. Szemét alak. nem egyenes. Egy pár nap múlva cseréljétek ki a cuccokat, és ámen.
2011. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben...vasárnapig várok! Hátha jelentkezik...Jó nagy pofon volt, még mindig sajog... :(
2011. máj. 12. 15:49
 6/10 anonim ***** válasza:

sajnálom, hidd el megértjük, és mi "rendes" pasik elhatárolódunk az ilyenektől! Tényleg nem lehetett ennyire megjósolni, hogy ilyen lesz? :(

Én pasi vagyok, és pont forditva lett... randi, jól éreztük magunkat, elhivott valami táncgálára, majd keressük egymást... többször irtam, de nincs rám ideje... jól leis cseszett a végén... pedig azis 24 éves volt

2011. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fuuu, egyszer én is kifogtam egy ilyen balf*szt, őszinte részvétem hozzá... Hívd fel, hogy kellenek a cuccaid, mást nem. Aztán töröld az életedből, most fáj, de később jobb lesz majd.. :S
2011. máj. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na felhívtam...állítólag holnap talizunk cserére..próbált olyat mondani, hogy gondolok rád..meg hasonló, és mondtam h nekem ehhez semmi kedvem most! Majd holnap...és kész! Kivancsi vagyok h fog e jelentkezni holnap! Pf...
2011. máj. 12. 18:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, mi volt?
2011. máj. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na ma (hétfőn) volt ideje beugrani hozzám! Nem volt lekiismeret fulldallása! Megkérdeztem miért csinálta ezt, miért hazudott minden egyes alkalommal mikor megkérdeztem, h az exe-e, hogy nem! Nem akart nekem fájdalmat okozni! Ezt mondta ő...de hát sztem egyzerűen gyáva volt! Lezártuk az egészet..én tartottam magam! Sajnálom az egészet,emrt igazán megtudtam volna szeretni, de talán nem is érdemelte volna meg! Majd lesz más... :)
2011. máj. 16. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!