Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek jogos indokok, vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek jogos indokok, vagy nem szeret?

Figyelt kérdés

7 hónapja van barátom, de már előtte is találkozgattunk, ismerkedtünk. Nem akar velem gyakran találkozni, és nem igazán értem, hogy miért.

Egy óra a távolság a városaink közt busszal. Az ő munkahelye félúton van a kettő közt, tehát ez mindkét várostól fél óra. Naponta bebuszozik a munkahelyére (fél óra út), és vissza. Sokszor kell dolgoznia szombaton is. Ilyenkor vasárnap már nem akar találkozni velem.


Azt mondja, azért, mert fáradt, ezért nem akar jönni hozzám, nem akar megint buszozni, mert egy kicsit egy helyben kell lennie. Ez oké. De ilyenkor azt sem akarja, hogy én elmenjek hozzá. Azt mondja, miatta nem kell, "nincs szabad hétvégéje", és olyan fáradt, hogy nincs energiája semmire. Volt már, hogy emiatt nem találkoztunk öt hétig!. Kérdésemre azt felelte, nem lerázni akart, de a "teljesítőképessége határán van".


Ti értitek ezt? Egy 25 éves lehet ennyire fáradt? Otthon nincsenek barátai, tehát nem az van, hogy inkább a haverokkal jár el helyettem. Ennyire megerőltető lenne, ha vasárnap elhívna magához 2-3 órára? Már mondtam neki, hogy nem kell egész nap ott lennem, ha akar időt magának is, elmennék 2-3 óra kedvéért is. Kitérő válaszokat adott.


(Útiköltség pénzben nem gond egyikőnknek sem.) 21 L


2011. máj. 13. 10:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
hagyd ott a fenébe, tapintatosan le akar rázni hogy még sajnáld is hogy milyen sokat dolgozik
2011. máj. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mit dolgozik? Faraszto fizikai munka esetleg?

Amugy meg gyanus. Az, hogy azt sem akarja hogy te menj at, nagyon gyanus. Ez igy nem normalis kapcsolat. Meg aztan fel ora az semmi, Bpen belul siman lakhattok masfel orara egymastol...

Ket tippem van: az egyik hogy szombat estenkent ugy berug a haverokkal hogy vasarnap negyig alszik es hulla masnapos. A masik hogy valaki massal van.

2011. máj. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Barátai otthon nincsenek (fősulin voltak, de mindenki messze került dolgozni.)Nem iszik, az egész családja alkoholellenes, nem iszik ő sem.


Igazából azt nem értem (első válaszolóhoz, mert én is gondoltam már rá, hogy nem is kellek neki), hogy 25 évesen akkor ezt miért nem tudja egyenesen, ember módjára megmondani nekem, hogy nem rám van szüksége?


Tervezni tervez velem, hogy ha majd áthelyezik dolgozni egy-két hónapra az én városomba, akkor ezt meg azt csinálhatunk programként. De addig egy hónapig le vagyok írva? ... Meg valószínű utána is ez lenne.


Most úgy érzem, hagyom ezt az egészet vele...

2011. máj. 13. 11:03
 4/13 A kérdező kommentje:
A munkája inkább fárasztó szellemi munka... A lakhelyeink közt egy óra van busszal. Nekem nem sok (sem időben, sem pénzben), mikor fősuli jártam, 4 óra volt a hazautam, így egy óra nekem semmi.
2011. máj. 13. 11:05
 5/13 anonim ***** válasza:

nem meri a szemedbe mondani

aljas kis féreg

2011. máj. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki szeret valakit, akkor minden egyes szabad pillanatot megragad, hogy a másikkal lehessen. Az meg, hogy ő fáradt, egy akkora baromság, hogy csak na. Ha ez igaz lenne, és attól még szeretne, akkor mondta volna, hogy menj te...mivel ez neki nem kerülne nagy fáradozásba. Szóval tuti, hogy nem szeret:S
2011. máj. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5 hét rengeteg idő, egy 7 hónapos kapcsolatban. Én nem bírnám ki a párom nélkül. Szerintem vmi mögöttes dolog biztos van,én is folyton fáradt vagyok 4ig dolgozom, de ha úgyvan meló után buszozom hozz (kb.fél óra) és az esti 8as busszal haza. S reggel meg megint munkába. Az ingázás mindenkit kifáraszt, de nem az a megoldás hogy akkor ne is találkozzunk. Sztem.
2011. máj. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Akkor ezek szerint nem én vagyok a túl tapadós... (előtte nekem nem volt komoly kapcsolatom)


Valószínűleg hagyom... ha neki ilyen a természete, akkor a legjobb, ha keres egy kislányt a saját városában, akit szeret is annyira, hogy munka után is látni akarja.

2011. máj. 13. 12:07
 9/13 anonim ***** válasza:

Szakítottunk a barátommal. Az öccse nemrég szakítani akart egy lánnyal, mondván,hogy már nem szereti. A barátomtól kért tanácsot, hogy mit tegyen.

Tudod mit mondott neki:Ne csinálj semmit,ne is járj hozzá,majd észreveszi magát.

Na most ezt a módszert játszotta el velem is a drága...Undorítóak tudnak lenni egyesek. Szerintem gondolkodj el azon, hogy megéri e ez neked.

2011. máj. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy tapadós,szerintem igazad van.amit leírtál az alapján mondom,h szerintem ez a kapcsolat nem megfelelő neked,egyszerűen mások az igényeitek
2011. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!