Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk volt már olyan, hogy veszekedtetek a barátnőtökkel, ő pedig elsírta magát? Mit éreztek olyankor (srácok)?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 12:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
6%
A kezem már fáradt a sok ütéstől. A bőr is lejött ahol a fogát kapta, de ennek ellenére nem nagyon éreztem semmit.
2011. máj. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
mekkora poén :) meddig gondolkodtál rajta? ;)
2011. máj. 13. 14:05
 13/16 anonim ***** válasza:
1. válaszoló- Szerintem ne szégyeld,ebből látszik,hogy mennyire szereted őt!
2011. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen volt, hogy elsirtam magam veszekedes utan, de nem azert mert most sajnaltassam magam, ki is mentem a szobabol, es o jott utanam... Akkor persze megolelt es megvigasztalt, hisz a veszekedesnek semmi ertelme nem volt, csak nyugosek voltunk mindketten... szerintem ez a termeszetes...:D
2011. máj. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azt, hogy lehet nem ez volt a legjobb módja annak, hogy megbeszéljük a dolgokat és nem kellett volna leorditani a másik fejét. Persze utána már hiába kér az ember bocsánatot, ami megtörtént nem lehet visszaforditani. Elfelejteni viszont igen. Erre meg valahogy nem lehet rávenni a nőket. Szóval szivás.
2011. máj. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam sírni, sosem szerettem, mert túl büszke vagyok hozzá... :) De amikor a párom megbánt annyira, hogy elsírjam magam, akkor meg szokott nyugtatni. Ez nálam nem érzelmi zsarolás, ahhoz túl őszinte vagyok, hogy ilyenekkel vegyem rá a dolgokra. Szerintem ha egy nő őszintén sír amiatt, hogy megbántották, természetes, hogy a férfi megnyugtatja, vagy éppen meggyőzze, hogy lehet, hogy kemény volt, amit mondott, de attól még igaz. Ez a két variáció van, szerintem. :)
2011. máj. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!