Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöjjek egy olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek egy olyan pasival akinek jó pár kapcsolata volt és mindegyik csak pár hónapig tartott?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 15:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.


Vörös vagy?

2011. máj. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
és? nem értem a problémád
2011. máj. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
pár hónapra?
2011. máj. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hát,lehet azért mert még nem találta meg azt a lányt akivel komoly lehetett volna a dolog..de lehet hogy te vagy az.szóval ha kedveled,akkor ne habozz! remélem tudtam segíteni:)
2011. máj. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem meg volt egy 6 éves és egy 3 éves, mégis mindegyiknek vége lett. Hiába tartott sokáig. A jelenlegi páromnak sem volt szerencséje a kapcsolatok terén, soha egyik sem tartott pár hónapnál tovább, velem mégis már 1,5 éve együtt van, és tervezzük a közös jövőt.
2011. máj. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

az én barátom is ilyen volt. a leghosszabb kapcsolata mindössze 2 hónap volt, viszont rengeteg nővel volt együtt (több egyéjszakás is volt). mi már 8 hónapja együtt vagyunk :)

nyugodtan próbáld meg! tapasztalat:D

2011. máj. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
egyik exem detto, mindig 1-2 hónapos kapcsolatai voltak, abból viszont rengeteg. mégis együtt voltunk 1,5 évig, és nem emiatt lett vége.
2011. máj. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De ő olyan ha pl van nője akkor is bepróbálkozik másnál.
2011. máj. 13. 16:15
 9/13 anonim ***** válasza:
miért ne? ha neked nem kell hosszú idejig
2011. máj. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hát ha olyan, h nője van, és közben másnál próbálkozik, akkor ne gyere össze vele. legalábbis nálam az ilyennek esélye nem lenne... de te tudod.
2011. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!