Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti járnátok olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti járnátok olyan lánnyal akiben van roma vér?

Figyelt kérdés
A bnőm el van keseredve mert van benne és azt hiszi h ezért nincs barátja, de nem erősen, nem az a fekete hosszú rendezetlen haj, fekete bőr, fekete szem, cigányos öltözködés, stb. hanem tiszta, ápolt jó ruhákban jár, nem hord 1méteres karika fülbevalót, nem pakolja tele magát rózsaszín sminkkel stb... sőt még szép is, csak kicsit barnább a bőre meg a haja világos barna, én nem is tudtam hogy az, csak egyszer amikor ott aludtam, szó volt az egyik oszttársamról (aki szintén az és úgy is él, úgy öltözködik) és akkor mondta h ő is az és h ezért nem lehet barátja ...kicsit VV Gigis beütése van csak rövid egyenes és világosabb haj. szerintem ez hülyeség h ezért nincs pasija de kíváncsi vagyok a többiek véleményére
2011. máj. 13. 17:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Nem.
2011. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Részemről nem ez számít, hanem, hogy értelmes és intelligens-e, hogy ad-e magára a lány, bárki is legyen.
2011. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
nem.
2011. máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Probléma? Nem! Sulimba is jár egy ilyen lány, csúfolják is ezért, de szerintem nagyon szép lány. A 2. komm.válaszát megerősítem. 16f
2011. máj. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%
Nem!
2011. máj. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
am hasonlít kicsit VV Anikóra
2011. máj. 13. 17:46
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
nem
2011. máj. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%
NEMMMM
2011. máj. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. máj. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Azok után, hogy egy Török Növel jártam, járnék is még azt mondom, hogy igen, ha egy kicsi van benne és a személyisége nem az integrálatlan sötét cigányok szintjén van.

Van egy ismerösöm akiben van egy vonóval, de valami iszonyatosan szép és intelligens.


Hány éves a barátnöd?

2011. máj. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!