Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy 17 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy 17 évesen még nem vagyok érett a szexhez?

Figyelt kérdés

(kiírtam már egyszer, de törölték a szex témából mert nem vagyok 18...)


Barátnőm 18, én nyáron leszek ugyanennyi. Hétvégére meghívott magához és sejtem hogy mit vár tőlem. Nagyon szerelmes vagyok belé, de valahogy nem tudom elképzelni, hogy én most akkor a farkamat a puncijába dugjam. Nem vágyom rá, meg igazából gusztustalannak tartom, lehet föl se állna. Kicsit aggódok, hogy nincs-e velem valami baj, mivel még masztit se csináltam (éjjeli magömlésem van kb. kéthetente). Imádom a barátnőmet, szeretem ölelgetni meg puszilgatni, de ez a szex téma úgy ahogy van nem érdekel.


2011. máj. 13. 18:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Ez nagyon fura, normál esetben a fiúk (és a lányok is) mást sem szeretnének csinálni kb,13 éves koruktól kezdve (az más kérdés hogy szerencsére legtöbben ténylegesen csak 15-18 éves koruk között kezdik el). Nem érettség kérdése az hogy szeretnél-e szexelni.

Valami rossz gyerekkori élményre tippelnék?

Vagy a barátnőd nem izgat igazán, van ilyen akkor viszont hiába szereted amúgy mint barátot nem lesz belőle igazi kapcsolat.

Teljesen normális hogy elvárja a barátnőd a szexet, ezt minden barátnő elvárná, ha tényleg semmi kéztetést nem érzel rá természetesen ne csináld, annak úgyis csak rossz vége lenne, de nem biztos hogy kell neked akkor barátnő egyáltalán még, vagy nem ez a barátnő kellene.

2011. máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a szex nem azok közé a dolgok közé tartozik, amiket "el kell viselni" egy kapcsolatban. Nagyon furcsa, hogy ennyi idősen még nem vágysz a szexre, de persze megtörténhet, hogy még nem vagy elég érett rá. Mindenesetre BESZÉLD meg a barátnőddel, mielőtt bármi is történne. Meg egyébként is első alkalomnál nem kell egyből beleugrani a mélyvízbe. Esetleg orálisan kényeztethetnétek egymást, és lassan, fokozatosan haladhatnátok az aktus felé. Ha az se fog tetszeni, akkor viszont biztosan van valami gond veled. Esetleg volt valami olyan dolog az életedben, ami miatt kicsit félénkebb, visszafogottabb vagy? Bármi olyan lelki törés, ami kihathat ilyen dolgokra? 21/L
2011. máj. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Félénk természetű vagyok, de nem tudom ennek mi köze ehhez. Nem félénkségből nem érdekel a szex.
2011. máj. 13. 19:22
 14/28 anonim ***** válasza:

18:50 vagyok

"De egyébként ha feláll, és neki ez kell, akkor lehet rá tudom venni magam, mert megteszem érte. Végül is vannak kellemetlenségek, amit egy párkapcsolatban el kell viselni."


Ezt ne csináld, a barátnődnek se lesz jó. A szexet mindkét félnek akarnia kell, különben semmi értelme, ahelyett, hogy összehozná az embereket, csak eltávolítja egymástól és keserűséget szül.


Amúgy a magasság genetikától meg növekedési hormontól függ inkább, nem a szexuálistól. Az izom hánya, vékonyabb váll, viszonylag szőrtelen arc viszont már lehet az alacsony tesztoszteronszint jele. Persze lehet attól is, hogy nem sportolsz, de szerintem összefügghetnek, mivel magasabb tesztoszteronszinttel a kettő jobban összefügghet.


Ettől függetlenül lehet pszichés problémáról szó.


Azért az jó jel, hogy ölelgetéskor, simogatáskor szokott keményedni, de jobb lenne tényleg megbizonyosodni, hogy egészséges vagy testileg és lelkileg.

2011. máj. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Úszni eljárok, mondjuk nem tudom lehet-e sportnak nevezni, ha heti egyszer-kétszer úszok egy-másfél órát :) Pont nem az a sportág, amitől az ember annyira meg tudna izmosodni :)
2011. máj. 13. 19:27
 16/28 anonim ***** válasza:
kellemetlenség mint szex? az elég kemény :S
2011. máj. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Sose maszturbáltál? Soha nem áll fel, semmi nem izgat?
2011. máj. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Kevés benned a tesztoszteron. Az úszás amúgy pont az a sportág ami elég jól izmosít, ráadásul nem is csak egykét területen.
2011. máj. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

23:46-nak igaza van

én vagyok az akinek az előbb válaszoltál

az úszás nagyon jól izmosít egy egészséges férfit

párom szeret úszni, nem versenyszerűen, csak hobbi szinten csinálja, de az asztmáján is rengeteget segített

úszáson kívül mást nem sportol, és azt is csak heti pár alkalommal, mint mondtam hobbiból, de nagyon szép izmos és vállas ám, az úszás az amitől a testeden mindenhol tudnak nőni az izmok, így neki a combja, karja, vádlija háta és mindene izmos

az izmosodáshoz egyébként csak a megfelelő fehérjebevitel, és jó tesztoszteron szint kell

a tesztoszteron nem csak a férfias izmok kialakulását segíti, de egy szexuális hormon is, ami szexuális vágyat kelt

a félénkséged, és hogy az arcszőrzeted se olyan erős is lehetnek a csökkent tesztoszteronszint jelei

mi ezt persze így interneten keresztül nem tudjuk megállapítani, nem vagyunk orvosok, de szerintem érdemes lenne elmenned, márcsak azért, mert ha az, és kapsz rá valami kezelést, akkor a barátnődnek sok fejfájást kímélsz meg, mert szegény biztos azt hinné, hogy csak nem kívánod, azért nem megy a dolog, és benne van a hiba

sajnos a lányok önkéntelenül is ezt hiszik, szóval csak győződj meg róla, hogy hátha egy könnyen kezelhető probléma

2011. máj. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Most még gusztustalannak tartod, mert szűz vagy. De szerintem ez nem komoly tünet... Ez olyan mint amikor egy lány gusztustalannak tartja az orális szexet (előfordul), és amikor kipróbálja, már természetes neki. Evés közben jön meg az étvágy ugyebár:D Lehet ritka dolog, de előfordulhat. De szerintem igen, lehetséges, hogy nem vagy elég érett hozzá. De attól kell, hogy érdekeljen a szex... Vonuljatok félre, kényeztessétek egymást, vesd le a gátlásaidat, nem mindent kell megtenni, amit valaki eltalál. A szex ugyanolyan része egy kapcsolatnak, mint az evés az életnek:D KELL.
2011. máj. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!