Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy 17 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy 17 évesen még nem vagyok érett a szexhez?

Figyelt kérdés

(kiírtam már egyszer, de törölték a szex témából mert nem vagyok 18...)


Barátnőm 18, én nyáron leszek ugyanennyi. Hétvégére meghívott magához és sejtem hogy mit vár tőlem. Nagyon szerelmes vagyok belé, de valahogy nem tudom elképzelni, hogy én most akkor a farkamat a puncijába dugjam. Nem vágyom rá, meg igazából gusztustalannak tartom, lehet föl se állna. Kicsit aggódok, hogy nincs-e velem valami baj, mivel még masztit se csináltam (éjjeli magömlésem van kb. kéthetente). Imádom a barátnőmet, szeretem ölelgetni meg puszilgatni, de ez a szex téma úgy ahogy van nem érdekel.


2011. máj. 13. 18:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Mit kapok én jöttem rá először hogy kamu?

18 éves és még nem kell borotválkoznia ez kb. ~0%.

2011. máj. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
amúgy van a szexualitás is , meg van aki szerint ez meg gusztustalan 20-22 évesen is aztán meg bepótolja
2011. máj. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Küldd el hozzám a barátnődet, hogy együtt szeressük...én a ló túlsó oldalára estem, és 11 évesen már beleőrültem abba, hogy nem kúrhatok...majdnem négy éve szenvedek....
2011. máj. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
16 évesen vesztettem el,már régen elmúltam 20 de még mindig nem vagyok érett rá:D L.
2011. máj. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
ez valami betegség amit orvosnak látni kell vagy csak kamu kérdés. 35L (orvos)
2011. máj. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

a szexualitás*


aszexualitás

2011. máj. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ha te nem baszod meg én megbasznám...de maugy komolyan?:HJomokas vagy?Mert nemsok ember mondja erre,hogy undorító...szerinte dte hogy születtél?-.-
2011. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi köze az alkatnak vagy a szőrzetnek a szexhez, de szerintem nem sok. Én elég vékony vagyok kicsik az izmaim, nem túl erőteljes a szőrzetem (mellkasomon pl egyáltalán nincs) és jóval elmúltam 20. Emellett pedig kb 12éves koromtól vágyom a szexre, és egyáltalán nem tartottam gusztustalannak már régen sem. Nem vagyunk egyformák, de sztem inkább neveltetési, lelki okai lehetnek mintsem testi.
2011. máj. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!