Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor járhatok vele?

Figyelt kérdés
Én nem sokára 17 éves leszek, de most megismertem egy régi "ismerősöm", aki csak 13 lesz. Eszembe se jutna ilyen fiatal lánnyal járni, de ő annyira komoly, hogy sokkal jobban el tudok beszélgetni vele, mint például egy 18évessel. Gondolhatnátok, hogy milyen csúnya, de ő nagyon szép, és igényes. Mindenki 15 évesnek mondja aki meglátja. Most sajna kizárt dolognak, tartom hogy járok vele a nagy korkülönbség miatt, de két év múlva elfogadható lenne szerintetek?
2011. máj. 13. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
igen...ha tudsz addig várni
2011. máj. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én bármikor várnék miatta...csak attól félek, hogy addig változik, és akkor esetleg ő koptatna le...
2011. máj. 13. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!