Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy év után még járhatok vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy év után még járhatok vele újra?

Figyelt kérdés
Egy éve már, hogy szakítottunk az exemmel, de még mindig szeretem. Majdnem naponta vele lógok haverokkal együtt és néha félreérthető dolgokat csinál. átölel meg ilyenek... Ő azóta járt még egy csajjal, és állítólag még mindig őt szereti. Lehet még esélyem vagy hagyjam? ugyanis ősztől új suli, új város.. :/ de ha nem akarok (nem tudom) elfelejteni..?
2011. júl. 12. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
teljesen mintha én irtam volna ki.:)teljesen ugyanígy vagyok.olvasd el ami utánad van kérdés.az én voltam:)amúgy ki szakított kivel?:)
2011. júl. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Végülis közösen, de ő kezdte.. :/ de úgy tartják, hogy "az exeddel soha nem lesztek már barátok... ha mégis, akor még mindig szeretitek egymást..." akkor ezzel mi a helyzet?
2011. júl. 12. 20:35
 3/11 Draug ***** válasza:
Én eddig mindenhol azt tapasztaltam, hogy egy szakítás után nem érdemes újrakezdeni egy kapcsolatot, mert nem lesz tartós...
2011. júl. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen, én is ettől félek... de ha szeretem..?
2011. júl. 12. 20:37
 5/11 A kérdező kommentje:
20:32... nem találom, mert nem mindig ugyanaz a sorrend.. :/
2011. júl. 12. 20:39
 6/11 Draug ***** válasza:
Én azt tancsolnám, várj még vele... azt mondtad, ősztől új suli, új város... akkor már távol lesztek egymástól... ha még pár hónappal később is, a távolság ellenére odaleszel érte, akkor lehet értelme. De csak ha ő is így gondol rád!
2011. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nemtudom,hogy nálatok hogyvan,de nálunk most úgy van,hogy megbeszéltünk egy talákozót,és ott majd megbeszéljük a dolgokat..szerintem ezt próbáld meg.:)az őszinteség a lehgjobb dolog.amúgy tudod biztosan,hogy amikor együtt voltatok ő szerelmes volt beléd,vagy csak egy csaj voltál neki a sokból?(bocsi ha durván fejeztem ki.):)
2011. júl. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mondta, hogy szeretett. A legelején ő volt teljesen belémesve, aztán nem akartam vele járni. És belészerettem. És másodszorra már nem utasította vissza. Jártunk egy hónapig, aztán vége lett... és utána meg mégjobban szerettem...:// Á én nem mondom neki, mert amíg a volt bnőjét szereti, és mondta is akkor értelme sincs.... neked azért sok sikert! :)
2011. júl. 12. 20:53
 9/11 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen.:)..mondjuk én most a helyedbe azt csinálnám hogy amikor arról beszél,hogy szereti még a volt bnőjét,akkor mondanám neki,hogy tudom,hogy mit érzel,én is így vagyok..ée ilyeneket.:)és neked is sok sikert.:)és szerintem ha egyszer szeretett,akkor már nagyon könnyen beléd szerethet újra:)
2011. júl. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Édesem, egy cipőben járunk ^^"


Egy éve szakítottam exemmel, azóta rengetegszer összevesztem vele, a szemébe mondtma, hogy gyűlölöm, majdnem megpofoztam, de még mindig nagyon jóban vagyok vele. :) Fura, igaz? ^^"


Én is pontosan ugyanezt a kérdést teszem fel magamnak szinte minden egyes nap, de én ezzel a helyzettel nem tudok mit kezdeni. Együtt vásárolunk exemmel, együtt hülyülünk, együtt is aludtunk egyszer, de én nem tudom;néha úgy láttam, hogy több is lehetne.


Nem tudom, ti milyeneket szoktatok együtt bolondulni, szórakozni, de ha ti is hasonlóan elvagytok egymással, akkor ez a véleményem szerint egy amolyan se veled, se nélküled kapcsolat köztetek.

Amikor az egyik fél úgy látja, hogy rástartolhat a másikra, akkor valamelyikük visszavonulót fúj, vagy valahogy így xD ^^"


Amúgy meg én speciel azzal a véleménnyel vagyok, hogy akit igazán szeretsz és nagyon-nagyon ragaszkodsz hozzá, azt a személyt nem hogy nem tudod, de talán nem is akarod elfelejteni ^^"


Én is így vagyok vele.


Szerintem ne értsd félre azt, hogy megölel, stb.. mert az lehet pusztán baráti gesztus is. Emiatt nagyokat koppantam, mert félreértettem az ilyen dolgokat, és többet képzeltem egy-egy gesztusba, mint amit valóban jelentett x))


Szerintem minél hamarabb tisztázd az érzéseidet, és szeptemberig minden megeshet x)


Ha tényleg szereted, akkor nehogy elengedd, mert akkor lehet, hogy már a büdös életben nem lesz alkalmad vele összejönni O:


Az, hogy vele is tisztázd az érzelmeid, csak akkor jó döntés, hogyha van elég bátorságod előtte nyíltan beszélni és biztos vagy abban, hogy nem sülsz fel! Jótanács: Soha ne járasd le magad az előtt, akit szeretsz, mert gyereknek fog tartani és naivnak, aki még hisz a mesékben! <-- ez valami saját hülyeség xDDD De amolyan saját tanulság, vagy tán nem is csak saját.



Összefoglalva ^^~

Tisztázd magadban az érzelmeid, bizonyosodj meg arról, hogy az átkarolást, ölelést milyen gesztusként adta neked (baráti vagy több) ^^ És CSAK akkor beszélj vele az érzelmeidről, ha tényleg úgy gondolod, nem lesz benne semmi ciki x))


(Egy közös ottalvásnál ez egy jó kis alkalom lenne, mert akkor önmagatokat adhatjátok^^) <-- az ott alvást nem úgy értem, hogy lefekszetek egymással, vagy valami, csak olyan lájtos este egymással ^^ hülyülés, szórakozás, viccelődés ^^ Szóval csak úgy vagytok egymásnak, de mégis jól érzitek magatokat egymással :) ^^

2011. júl. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!