Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszer még járhatok Vele? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer még járhatok Vele? (lent)

Figyelt kérdés
van egy srác akivel nagyon jó barátságban voltunk.Ő többet akart. többször próbálkozott.1 csók volt köztünk. soha semmi több.lett egy komoly kapcsolatom.(1 éve járunk ,Vele vesztettem el.)sok problémánk volt mert szeretett ez a fiú. és majdnem ráment a kapcsolatunk.a barátom szó szerint eltiltott Tőle.nem beszéltünk. lett barátnője. és mi is boldogok voltunk. most elkezdtünk beszélni.és ma találkozunk először.zavarban volt és fura volt.így visszagondolva nekem is bejön már.de szeretem a barátomat. szerintetek ha annyira szeretett akkor,az elmúlhatott már neki? és egyszer még talán együtt is lehetünk?
2010. jún. 16. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
nem kapta meg, akit akart (TE), így nem múltak el az érzések. tuti kellesz még neki, nekem is voltak bnőim, mióta 5 éve megismertem 1 lányt, elvarázsolt, és a mai napig akarom, és most lehet, lesz is beéőle valami. NE add fel
2010. jún. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

sok sikert a lánnyal.(:


amúgy hihetetlenül szeretett és oda volt értem.

2010. jún. 16. 00:28
 3/4 anonim ***** válasza:

érdemes egy jó kapcsolatból érte kilépni, nem e csak egy fellángolás -e? Bár ha már gondolkosz jó ideje rajta, lehet nem jó a mostani kapcsolatod.


Egyébként igen, nem múlik e a nagy szerelem sose. Én szerettem egy lányt 3 éve, sajnos nem jött össze vele, azóta volt 1-2 barátnőm, de az amit megszerettem, amit kellett volna, bennük nem találtam meg.

2010. jún. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha egy fiú ennyire szeret egy lányt,az nem múlik el!!!mégha egy másik lánnyal van akkor sem...szerintem még együtt lesztek!én is szeretek már jó ideje egy fiút,sokszor megbántott,most is van valakije...de mg mindig nagyon szeretem,és vissza fogadnám!ugyhogy ne add fel,jah,és ha rá gondolsz,akkor hagyd ott a barátod,mert becsapod őt is és magad is!
2010. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!