Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy osztálytársam aki 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy osztálytársam aki 1 osztáltől 3. ig tetszett és most újra megtetszett mire 5. es lettem mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőim beszélgettek vele de mostmár nekem kell megoldanom többet már nem tudnak segíteni segítsetek nekem légyszíves hogy hogy tudnám rávenni hogy járjunk de nem egyértelműen hanem hosszan kialakuló kapcsolatnak kell lennie :S
2011. máj. 13. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy, neked még nem való a járás. Ne a fiúkkal foglalkozzál, hanem a tanulással, hobbijaiddal, barátnőiddel.
2011. máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Balutius válasza:
Keresd a társaságát,valamennyire mutasd,hgyo tetszik,aztán gondold át,hogy mit szeretnél mondani neki és meséld el neki,hogy hogy érzel.
2011. máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Várjál még 3 osztályt, és ha még akkor is tetszik, lépjél :-)
2011. máj. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Panna!

Ha ötödikben tetszik egy fiú, az tök jó! Az se baj, ha ilyenkor járnak a fiatalok (azért mert járnak nem jelenti azt, hogy rögtön szexelniük is kell). Ebben a korban a lányok még korábban érnek, mint a fiúk így lehet, hogy ő ezt nem tudja majd komolyan gondolni. Szerintem elég annyi, hogy beszélgess vele, többet beszélgess vele és ha ő is viszonozza a dolgot, azt észre fogod venni :)

2011. máj. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek !! aki az első kommentet írta neki üzenem hogy már töb osztálytársam nak iis volt kapcsolata és én úgyéreztem hogy kitűnök a többiközűl:(
2011. máj. 14. 10:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért mert a többieknek volt kapcsolata, Neked meg nem, azért ne akarj Te is! Ez nem lóverseny!!!
2011. máj. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tudom de rosszul esett kireksztetnek éreztem magam :(
2011. máj. 16. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!