Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gpndoltok erről? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gpndoltok erről? Van egy osztálytársam aki iránt kicsit többet érzek, mint barátság.

Figyelt kérdés

A haveromnak mondható, bár részemről már több, mint haverság. Azt h ő mit gondol azt nem igazán tudom. Sokat szoktunk hülyéskedni és leginkább olyan dolgokról h lefeküdnék-e vele meg ilyenek.. h értsétek egy pl.: "Majd egyszer kiengesztellek és akkor nem fogsz haragudni!:) "

Nem tudom mit érez irántam. Igazából nem szerelmes vagyok,hanem vonzódom hozzá.Szerintetek milyen jelet küldjek neki, vagy hogyan mondjam el neki h többet akarok??


2011. máj. 13. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
pfff, én 3napja mondtam meg egy lánynak hogy szeretem és többet akarok mint egy barátság. 8hónapja tartott közöttünk "fiú-lány barátság" elmondtam neki hogy többet érzek, akkor azt mondta, hogy nem tudja mit mondjon, onnan kezdve hozzám sem szól. Még az a barátság is elment ami volt...
2011. máj. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a célozgatásokat érteni fogja, de ha már nagyon kíváncsi vagy kérdezz rá! Majdnem ugyanilyen helyzetben voltam, azzal a különbséggel, hogy én szerelmes voltam. Mi is elkezdtünk hülyéskedni ilyenekkel és azt hittem csak poénkodik, ahogy ő is ezt hitte rólam. Aztán egyszer csak azt mondta, hogy komolyan gondolja itt az volt a baj, hogy én ekkor is ezt hittem, hogy hülyül, de addig bizonygatta, hogy elhittem és tényleg így van.

Szerintem egy idő után elmondja, ha többet érez, csak még vár a megerősítésre, hogy tudja, nem csak hülyéskedés a részedről, hanem talán komolyabban is gondolnád a dolgot.

2011. máj. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!