Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeret de nekem kell mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret de nekem kell mert szerelmes vagyok belé. Hogy tudnám meghódítani? 14L

Figyelt kérdés
Volt egy kapcsolatom 8 hónapig.. de már az utolsó hónapban nem nagyon voltam szerelmes és elkezdtem beszélgetni egy sráccal akinek én nagyon tetszettem.. és hát én bele is szerettem,és ő is írta ,hogy nagyon szeret,és hogy látni akar. Ezért szakítottam a baráttom és 2 nap múlva találkoztunk,a találka végén kért csókot de mondtam hogy az korai csak puszit kap.Másnap is találkoztuk.És én mondtam hogy szerelmes vagyok belé,ő meg mondta h ő nem szerelmes csak szeret.Jó ezt elfogadtam ..valami apróságon összevesztünk és hazajöttem. Ma meg úgy tett h ő már nem szeret,vagyis nem tudja. Meg hogy gyerekes vagyok mert nem lehetek szerelmes még..és hogy nem akar megbántani de elsiettük a dolgokat.Meg,hogy neki rossz bele gondolni mit érezhet a volt barátom... Ő 16 éves Nemértem.. de nekem ez a srác nagyon kell.. a bnőm aki ismeri ezt a srácot azt mondta h béküljünk ki mert tuti szeret.. de akkor nem mondott volna ilyet hogy nem akar megbántani meg hogy olyan gyerekes vagyok mint a volt barátnője.. :(:(:(
2011. máj. 14. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem szeret, akkor nem is fog!!!

Kár erőlködni.

És 14évesen mit akarsz még? Jó, h gyerekes vagy.

2011. máj. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán valahogy még helyre lehet hozni.. De egy fontos jótanács: soha ne vallad be a fiúnak, hogy mit érzel.. Sejtesd.. DE NE valld be. Az a baj a lányokkal, hogy próbálnak irányítani, átvenni a srác szerepét és ez a fiúk egóját nagyon csorbítja.

Esetleg úgy korrigálhatod a dolgot, hogy hagyod, nem keresed, próbálsz nem foglalkozni vele. Max, ha hív, reagálsz rá, de azonnal. Felhozhatod azt is, hogy eléggé megbántott azzal, hogy a volt barátnőjéhez hasonlított. Mert ez is elég gyerekes húzás volt. De 14 évesen kár ilyesmin rágódnod... inkább élvezd ki, hogy semmi komolyabb ügy még nincs a nyakadban :)

De mindenféleképpen ezt ajánlom amit írtam. sok sikert.

2011. máj. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2011. máj. 22. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!