Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha még soha nem volt barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még soha nem volt barátnőm, az azt jelenti nagyon csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
25 éves
2011. máj. 14. 12:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, de korántsem biztos. Lehet, hogy csak nagyon szerencsétlen vagy a csajozás terén, túl visszahúzódó a természeted, stb.
2011. máj. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Igen. Üdv a klubban!
2011. máj. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Rakj fel egy képet magadról,több racionális véleményt fogsz kapni.
2011. máj. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
A kinézet annyira nem számít, inkább az összhatás. Öltözz fel olyan ruhába, amiben el szoktál menni bulizni, nézz tükörbe és őszintén elemezd ki magad (nem az arcodat, az csak egy a sok tényező közül, én sem vok Brad Pitt meg a haverom se mégis van nőnk). pl használsz finom parfümöt?, stílusosan öltözöl?, kihúzod magad?. hozzáállás a legfontosabb: magabiztos vagy?, tartasz otthon gumit? (mindig fel kell készülni-nem vicc, ha vinnéd a csajt akkor késő rohangálni), valamint: próbálkozol csajozni? mert maguktól bizony nem jöttek (nekem se 19 évig, aztán meglepődtem amikor összeszedtem a bátorságom és elkezdtem csajozni hogy mégsincs velem semmi baj, csak nem voltam elég bátor). szóval hajrá
2011. máj. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Kései Sirató ***** válasza:
A 12:55-ös jól válaszolt. Ezenkívül: Menj ki a napra, ne legyél hófehér, ha többdioptriás szemüveged van, cseréld kontaktlencsére, és mosolyogj!
2011. máj. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem azt jelenti. Azt jelenti, hogy félénk vagy, nem elég kezdeményező, nem elég bátor. És talán eddig nem volt szerencséd. A külső messze nem minden.
2011. máj. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
12:55 ez a gumi kicsit erős volt :D örülök ha egy lány hajlandó szóba állni velem, és nem menekül el amikor odamegyek hozzá, pedig nem vagyok büdös és nincsenek gennyedző kelések az arcomon. az öltözékem is tiszta és rendezett, mert szerencsére anyagilag jól állok, meg tudom magamnak engedni.
2011. máj. 14. 13:05
 8/22 anonim ***** válasza:
Linkelj egy képet és több / jobb tanácsot tudunk adni.
2011. máj. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

12:55 vok

miért lenne erős a gumi? talán rablórömizni akarsz velük? (nem). csak legyél felkészült. ha győzelemre készülsz, győzni fogsz, ha vereségre, akkor meg elbukni. ha egy sportoló nem rendel egy baszomnagy pezsgőt a bajnoki meccsére akkor nem fog nyerni. amikor mennek oscar gálára a színészek, mindegyik viszi a köszönőszövegét meg elpróbálja a tükör előtt otthon a közhelyes köszönömamámnakot, mert úgy megy oda győzni fog. hidd el, vegyél egy doboz gumit, rakd a fiókodba, és egy lépéssel közelebb kerülsz ahhoz, hogy legyen barátnőd (vagy dugópajtásod, vagy lelki társad, vagy bármi amit akarsz és legális a jelenlegi törvények szerint)

2011. máj. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
nem
2011. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!