Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig gáz, az hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig gáz, az hogy nincs barátnőm? Annyira pedig nem is vagyok csúnya, és elegen jófejnek tartanak, de nagyon nehezen közeledek másokhoz, és merszem is alig van.

Figyelt kérdés
szerintetek?:(
2008. nov. 24. 14:33
 1/6 Srapnel ***** válasza:

Szerintem nem elég a kérdésben lévő információ, hogy érdemben lehessen válaszolni.


Mellesleg türelem, időd van, nem? Gyakorlás, tanulás, próbálkozás.

2008. nov. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2008. nov. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
13,14 leszek 5 hónap múlva
2008. nov. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
csak az a szar hogy elfelejtettem a jelszómat :D és most más acc-ról írok.
2008. nov. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem az gáz ha nincs barátnőd, hanem ha ez benned fusztrációt okoz. Elég nagy különbség.


Szerintem próbálj meg okosodni csajozás ügyben és próbálkozz, légy talpraesett.

Olvasd el ezt a könyvet:

Kulcs a nőkhöz

2008. nov. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nincs korhoz kötve és nem gáz.

nyíltan vállald fel,legyen önbizalmad.

2009. okt. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!