Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs remény! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, volt köztünk vmi, de már egy ideje vége, azthittem idővel lesz valami, de nem. Nemtudom honnan lehetne újra valakim. Suli: Tuti nem. Középsuli: Szinte csak fiúk járnak oda.

Tegnap annyira elkeseredtem, hogy a karomat megvagdostam, pedig két nappal ezelőtt még gondolni se tudtam volna arra hogy ilyet teszek. Nagyon le vagyok hangolva :(


2011. máj. 14. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Ne csinálj hülyeségeket! Járjál buliba, sportolj, ismerkedj.
2011. máj. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak én alapjában véve, visszahúzódó, félénk gyerek vagyok(14/F) és nem nagyon merek közeledni senkihez.
2011. máj. 14. 17:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Éppen ezért járjál emberek közé. Nyílj meg.
2011. máj. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 napietus ***** válasza:
nem feltétlenül kell ehhez bulikba járni. elég, ha eljársz sportolni, kikapcsolódni. majd megismeszr egy lányt, nehogy már akkora tragédia legyen, hogy 14 évesen épp most nincs barátnőd...
2011. máj. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nekem arra szükségem lenne hogy szeressen valaki, akit én is szerethetek.
2011. máj. 14. 17:21
 6/7 napietus ***** válasza:

lesz majd oylan. nem megy minden egyszerre. ez a baj Veletek, hogy nem tudtok várni. adj uram, Isten, de azonnal...az élet nem ilyen. nem mindig minden úgy van, ahogy akarjuk. ezt tudomásul kell venni. persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne barátkozz lányokkal, ne ismerkedj :)


"Istenem, adj nekem erőt, hogy amin tudok változtatni, azt megtegyem. Adj nekem türelmet, hogy amin nem tudok változtatni, elfogadjam. És adj nekem bölcsességet, hogy a kettőt meg tudjam különböztetni egymástól..."

2011. máj. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem ha nem keresed, pont akkor fog jönni az igazi.

amúgy még nagyon sok időd van.:)

amúgy egy jó tanács:

az én barátommal úgy ismerkedtünk össze, hogy semelyikünk sem akart éppen senkit sem, de azért barátkoztunk.megkérdezte hogy hívnak, hova járok suliba, és egyből jött a téma(szerencsére nagyon beszédes vagyok, így nem kellett sokat törnie a fejét, mit mondjon.:D).

szerintem ha csak rámosolyogsz, és ő visszamosolyog, akkor tudod, hogy te is tetszel neki. ha nem akkor hagyd, de ha igen, menj oda köszönj, és beszélgess vele. utána már jön az egész, esetleg utána jelöld be egy közösségi portálon és ott beszélhettek.

2011. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!