Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » E-mail-ben szakított velem 9...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

E-mail-ben szakított velem 9 év után. Mi a véleményetek róla? 35/F

Figyelt kérdés
Kilenc évig voltunk együtt. Jóban-rosszban fogtuk egymás kezét. Az utóbbi két évben sok problémánk volt. Próbáltam mindenre megoldást találni vele együtt, de Ő egyre távolodott tőlem. A szex sem működött, nem kívánta. Egyre inkább magába fordult, majd egyik délután várt egy e-mail, hogy legyek boldog mással, Ő (30/L) nem tudja megadni nekem, amire vágyom. (reggel még a telefonba azt mondta hiányzom neki)
2010. máj. 29. 08:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

azt, hogy gyáva, hogy 9 év után E-mailban irogat..

én meg mondanám neki, hogy döntse el mit akar, ne szórakozzon.

2010. máj. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ez szörnyű.....nem érdemel meg téged, ha még csak a szemedbe sem tud nézni mikor ezt mondja...
2010. máj. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom :S És elég szánalmas...
2010. máj. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Együttérzek Veled! Szörnyű lehetett ilyet e-mail-ben megtudni egy 9 éves kapcsolat után.

Amúgy szerintem is gyáva volt, hogy nem állt eléd, ezzel együtt pedig bunkó.

Drukkolok, hogy találj új, rendes társat.


32/F

2010. máj. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi az a dolog amit nem tud neked megadni?
2010. máj. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd, hogy több bőrt lenyúzzon rólad! Legyen benned tartás! Sok sikert!
2010. máj. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 18/L vagyok, de ilyet nem tudnék tenni.Sajnálom nagyon, hogy ez történt Veled.Reggel még beszéltetek, kicsit nekem fura, hogy délután már ilyet irt 9 év után.Annyi tisztesség jár mindenkinek, hogy a szemébe mondja amit akar, magyarázza meg érthetően.

Jobbat érdemelsz, ez nem kérdés ! Sok sikert.

2010. máj. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy szeret téged csak nem szerelmes már ezért nem akart megbántani, bűntudata volt, és ezért nem merte a szemedbe mondani. Szerintem hívd fel és kérdezd meg h ezt mért iylen módon intézte de ne veszekedj vele mert szerintem tényleg rosszul érzi magát hiszen 9 év az akkor is sokat jelent egy embernek, ha már elmúltak az erős érzelmek
2010. máj. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az oké, hogy az emberek összejönnek-szakítanak, de miért kell ezt sms-ben, telefonban, pláne emailben???? Mért nem lehet a másik szemébe mondani, és megtisztelni ennyivel az illetőt? Pláne 9év után.

Sajnálom, hogy így alakult a dolog köztetek, de hidd el, hogy nem érdemel meg!

Lesz majd, akivel boldog leszel!

Kitartás és fel a fejjel!

23L

2010. máj. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanez volt szinte, csak nem 9 év. Gusztustalan amit tudnak az emberrel művelni. Mi esküvőt terveztünk októberre, tehát engem is derült égből ért a dolog. :( Én is rájöttem,hogy nem érdemelt meg engem...ha gondolod írj privit msn-en megbeszélhetjük.

24L

2010. máj. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!