Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki azt írja 14 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki azt írja 14 évesen mással kell foglalkozni. Akkor erről vélemény?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, lassan 15, jól tanulok, felvettek oda ahova menni akartam, szűz vagyok, szeret a barátom, én is szeretem 8hónapja vagyunk együtt...Ő 16 éves. És minden nappal egyre jobban szeretjük egymást...Nem iszunk, nem cigizünk, nem drogozunk, nem járunk bulizni, nincsenek smárolós képeink facebookon, nem írjuk / mondjuk minden másodpercben hogy szeretlek, hiszen akkor üres szavak lennének. Vannak érzelmek is benne. Nem vagyunk felszínesek egymással szemben, majdnem mindent tudunk a másikról...Nem hazudozunk a másiknak, bízunk egymásban.

Szerintetek most akkor nekem menni kéne tanulni?

Mindenki itt írja hogy ennyi idősen nem ezzel kéne foglalkozni, tanulni kéne. És ha ő segít? Engem pl korrepetál is matek kémia stb, és sokkal jobban értem mintha nem segítene. Akkor kb 3-as tanuló lennék...Bíztat, támogat, szóval van motivációm is a dolgokhoz. Rosszabb ez, mintha senkim sem lenne aki motivál, és csak magolnék egész nap?

Lehet hogy olyan társaságba kerülnék nélküle amiben inni kezdenék vagy rosszabb. (bár ezt nemhiszem, alapból nemvagyok olyan)

Önbizalomhiányos vagyok, és ebben is segít, hogy nem csak azt hallom egész nap hogy csúnya vagyok, egy ember legalább mikor sírok is rámnéz, és őszintén aztmondja hogy gyönyörű vagyok...

Na ezt véleményezzétek lécci, hogy ezzel így mi a probléma?

14L


2011. máj. 15. 00:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
XD - Semmi :) A kis divat p*csákkal van a baj :D Nemveled :)
2011. máj. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De zavaró hogy általánosítanak :/ Nem minden 14 éves akinek van barátja, egy r banc...:/ Vannak kivételek...

(Azt mellesleg mondom hogy utálom a divatot, és Justin Biebert meg a hasonló szarságokat, szóval nemvagyok azaz átlag tinilány)

2011. máj. 15. 00:52
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Na végre már ketten vagyunk ilyenek!:)

Igen eléggé zavaró,hogy általánosítanak, és mindenkit r*bancoznak ok nélkül:S

A szerelem az nem a kortól függ, nem tudjuk befolyásolni,hogy mikor érkezzen meg. ha egyszer eljött akkor kikell használni és élvezni minden percét:);)

14/L

2011. máj. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
jóaz :) Miért általánosíttanak ? Mert sok a buta ember :)
2011. máj. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ezzel mi a gond? Az önelégült hangvételen kívül semmi.

Tök normális és értelmes vagy. De szerintem ezzel te már akkor tisztában voltál, mikor leírtad a kérdést, most csak azt várod, hogy hátba veregessünk érte.

Mire kinövöd a kamaszkort, úgyis rájössz, hogy a többiek felszínes életének semmi értelme sem volt, de semmiféle kárpótlást nem kapsz majd azért tőlük, hogy te normálisan éltél. Csak mondjuk több sikert érsz el.

20L

2011. máj. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Girlnextdor ***** válasza:

nyugi mindenkirol alltalanositanak mar a mai vilagban. Ez egy alapveto emberi szukseglet, skatujazasnak hivjak es segit az embereknek a vilagban valo orientalodasban/boldogulasban. Nincsen ebben semmi rosz amig nem felteteleznek alaptalanul roszat az adott csoportrol, vagy a csoport lenyegesen nagy resze nem kezd olyan viselkedest tanusitani ami nemtetszest valt ki a tarsadalom tobbi tagjaban. Hat ebben az esetben a masodik az igaz. sok 13-15eves viselkedik ugy mint egy egy feslett RRRRR@@@nc es e miatt itelik el ugy nagyaltalanossagban az egesz korcsoportot.

De a ti kapcsolatotokhoz csak gratulalni tudok biztosan nagyon aranyosak vagytok. a sexel kapcsolatban pedig azt mondom, hogy meg inkabb varjatok. Anno ilyen idosen bennem is nagyon dultak a hormonok es ha meg kapcsolatban is vagy valoszinu meg nehezebb. De gondolj bele ha ne adj isten a legroszabb tortenik es teherbe esel te keszen allsz egy abortusra vagy egy gyermek szuletesere. Szerintem 14evesen, akar milyen modern legyen a vilag a lelkedben meg gyermek vagy. Ha nem is az a barbizos kislany de hidd el sok olyan dolog var meg felfedezesre ami nagyban megvaltoztatja majd mindenrol a velemenyed:)

csak igy tovabb tanulj sokat, legy okos es alapozd meg a jovodet:)

2011. máj. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ezzel valszeg az a bajuk hogy nekik 14 évesen nem volt senkiük, és még most is prődek sokmindenhez...és savanyú nekik a szőlő...így inkább bántják azt aki jól elvan hogy neki is szar legyen..sztem
2011. máj. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
Kuss, ribanc!
2011. máj. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
és te miért általánosítasz? "mindenki itt írja..." ha te is általánosítasz akkor más is.. am meg ezzel mi volt a célod? hogy fényezd magad?
2011. máj. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Velem ugyan ez volt, és elég rosszul esett, hogy olyannak hittek amilyen nem vagyok.. Nekem nincs barátom, de eléggé tetszik 1 srác... ez szerintem természetes, nincs benne semmi rossz. Nekem még a szüleim is tudják, ők is azt mondták, hogy ez így van rendjén. Neked nagy szerencséd van, hogy ilyen a barátod :) remélem nekem is ilyen lesz majd =)

14/L

2011. máj. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!