Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki azt írja 14 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki azt írja 14 évesen mással kell foglalkozni. Akkor erről vélemény?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, lassan 15, jól tanulok, felvettek oda ahova menni akartam, szűz vagyok, szeret a barátom, én is szeretem 8hónapja vagyunk együtt...Ő 16 éves. És minden nappal egyre jobban szeretjük egymást...Nem iszunk, nem cigizünk, nem drogozunk, nem járunk bulizni, nincsenek smárolós képeink facebookon, nem írjuk / mondjuk minden másodpercben hogy szeretlek, hiszen akkor üres szavak lennének. Vannak érzelmek is benne. Nem vagyunk felszínesek egymással szemben, majdnem mindent tudunk a másikról...Nem hazudozunk a másiknak, bízunk egymásban.

Szerintetek most akkor nekem menni kéne tanulni?

Mindenki itt írja hogy ennyi idősen nem ezzel kéne foglalkozni, tanulni kéne. És ha ő segít? Engem pl korrepetál is matek kémia stb, és sokkal jobban értem mintha nem segítene. Akkor kb 3-as tanuló lennék...Bíztat, támogat, szóval van motivációm is a dolgokhoz. Rosszabb ez, mintha senkim sem lenne aki motivál, és csak magolnék egész nap?

Lehet hogy olyan társaságba kerülnék nélküle amiben inni kezdenék vagy rosszabb. (bár ezt nemhiszem, alapból nemvagyok olyan)

Önbizalomhiányos vagyok, és ebben is segít, hogy nem csak azt hallom egész nap hogy csúnya vagyok, egy ember legalább mikor sírok is rámnéz, és őszintén aztmondja hogy gyönyörű vagyok...

Na ezt véleményezzétek lécci, hogy ezzel így mi a probléma?

14L


2011. máj. 15. 00:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kapcsolatotok egyetlen bibije: te magad.


Az egészet úgy állítottad be, hogy a barátod ben hur te meg vagy eszter.

Egy kapcsolatra akkor érett az ember igazán, ha egyedül is tud egész lenni.


És az, hogy kiirtad ezt a kérdést mutatja, milyen kis befolyásolható vagy, mint a korosztályod. (ami nem baj, mert ennyi idősen, még senki nem várja el a teljesen önálló gondolkodást és a felszín mögé látás képességét)

2011. máj. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nem, nem fényezni akartam magam, csak kicsit ideges voltam mert ahány kérdést itt láttam (erre alapozok) 14 évesektől, mindig lehurrogják őket hogy jaj menjél még barbizni. Nem akartam önelégült hangvételben írni csak komolyan, akkor látom picit félresikerült. Örülök hogy vannak még hozzám hasonló emberek, és igen, elég befolyásolható vagyok, és nemcsak a fiatalság van ebbe benne hanem alapból ilyen a személyiségem.

Nem akartam nagyképűsködni meg hasonlók, csak kicsit felhúztam magam ezen este. Mint mindenkinek, nekem is vannak hibáim, nem is kevés...:)

Csak rossz érzés hogy a felelőtlen kortársaim miatt az egész generációnkat elítélik, és le vagyunk hordva mindennek. Tudom kinek nem inge, ne vegye magára, de nagyon zavar hogy rajtam kívül is vannak még emberek akik nem olyanok és mégis ezzel őket is szidja mindenki és ez engem baromi módon zavar.

Azért köszi hogy elolvastátok a nagyképű ömlengésem, így visszaolvasva télleg elég gázos. Mentségemre szóljon, ideges voltam. Köszi tényleg mindenkinek :)

2011. máj. 15. 15:17
 13/13 anonim ***** válasza:
-.- héééy! élni is kell. gyökérfej
2011. máj. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!