Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el a volt barátomat?

Figyelt kérdés
1 suliba járunk.minden nap látjuk 1mást.és folyamatosan néz amikor lát,de annyira néz h majd ki esik a szeme.1 hónapig jártunk, bár az sem volt normélis járás mert soha nem küldött 1 sms-se soha sem hívott fel..még csak randizni sem voltunk sehol.bár ez vhol az én hibám is mert rágnom kellett vna a fülét.de sajna túl bele vtam eve és elvesztettem a józan eszemet.a kapcsolat véga felé(2,5hét után mindíg hanyagolt és csak akkor beszéltünk ha én kerestem meg a terménél.ez ment 2 hétig.nem bírtam tovább h így bánik velem.így dobtam....már 2 hónapja h szakítottunk, és még mindíg róla ábrándozok, h szeretkezünk meg ilyenek..pedig ő volt az első barátom és még le nem feküdtünk,és vele csókolóztam előszőr és még csak a településen sem vollt ahol én lakok...hogyan felejtsem el??mit tudnátok erre a helyzetre tanácsolni??
2011. máj. 15. 01:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia. Nem vagy egyedül csak azzal a különbséggel h én vissza akarom szerezni MINDEN ÁRON!!!!

Te miért nem próbálod meg???

2011. máj. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
első: Vissza akarod szerezni bármi áron???? Ne haragudj de egy önálló lényet nem kényszeríthetsz arra, hogy érzelmek nélkül veled élje le az életét.... jön majd neki egy olyan ember, aki tényleg az élete párja lesz (ahogyan majd neked is lesz idővel). Nagyon gyerekes a gondolkozásod. 24L
2011. máj. 15. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lényet = lényt bocs félre ment
2011. máj. 15. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a leírtak alapján nem túl vonzó ez a fiatalember. Azt írod, ő volt az első barátod...Ilyen előzmény után még ebben sem vagyok biztos. Ne fuss utána! Keress olyan fiút, aki megérdemel téged.
2011. máj. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy csinálják a mai fiatalok, de ez szerintem sose volt kapcsolat... Lehet, ti annak neveztétek, de ez nem volt az. Ha szeretett volna, akkor naponta egyszer hív, küld sms-t ha rád gondol, állandóan együtt vagytok, meg minden. De szerintem a pasit ne is nevezd az exednek, mert ha valaki ezt a sztorit meghallja, kinvet...
2011. máj. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sok pálinkával :)))
2011. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igaza van annak, aki azt írta, hogy ez nem volt kapcsolat. A leírtak alapján inkább tűnik haveri kapcsolatnak mint szerelminek. Szerintem sem sorold az exeid közé, mert egyáltalán nem az.
2011. máj. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2.-nak!!!

Már ne is haragudj de mit tudsz te arról h mi van????? Csak h tudd édesem már kibékültünk és minden rendben van.

Gyerekes vagy te!!! Inkább a kérdezőnek válaszoltál volna, bölcsebb maradtál volna.

Első voltam.

2011. máj. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!