Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el a volt barátomat?

Figyelt kérdés
4 évig voltunk együtt és valószínűleg megcsalt. Egy ideig úgy éreztem,hogy túltettem magam rajta de pár napja megint előjött a depizés,sőt rémalmaim is vannak vele.egyszerűen nem tudok mit csinálni.sokat vagyok a barátaimmal is,de ha egyedül vagyok általában rossz a kedvem.Ő (volt) az első szerelem nekem.Szerintem még mindig szeretem.Természetesen ezek után ha "visszakéretszkedne" nemet mondanék,de borzasztó elviseli ezt az állapotot!:(
2011. jún. 27. 12:50
 1/4 bix ***** válasza:
keress valami hobbit. nekem a hobbi testépítés lett az. 6 év után lett vége, nem old meg semmit, de legalább kikapcsol
2011. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress vkit, aki még nála is jobban néz ki!
2011. jún. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az idő sok mindenre megoldás lehet, még ha most ezt nem is látod. Hidd el, napról napra jobb lesz. Először is szerintem gondold át a kapcsolatotokat (ha még nem tetted meg) és azt, hogy mi történt a végén. Megbántott, megcsalt, tehát jobb, hogy vége lett és még most kiderült így megszabadulhattál tőle. Aztán adj magadnak időt, valószínűleg még sokszor elő fog jönni a veszteség és csalódottság érzése, de ilyenkor ne légy magaddal szemben türelmetlen, ezt is meg kell élned, ez a gyász időszaka. De semmiképpen se merülj el az önsajnálatban! Legyen valami hobbid, a sport nagyon jól levezeti a feszültséget szerintem. Barátokkal legyél sokat, csinálj mindenféle programot, akár egyedül is: séta, múzeum, koncert. Ne félj egyedül lenni és mindig tudatosítsd magadban, hogy te egyedül is egész ember vagy, egyedül is boldog lehetsz, megélheted az élet szépségeit. És mire eddig a felismerésig eljutsz, szerintem már lesz is melletted valaki más, hiszen teljesen megváltozik majd a kisugárzásod és a felfogásod, erős leszel és határozott :)


kitartást kívánok, hidd el ezen mindenki átesik, mindenkinek rossz, de gondolj arra, hogy túl kell esned ezen is!

2011. jún. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
énis nagyot csalódtam félévvel ezelőtt és erre sajnos nincs gyógyszer.. végig kell menni ezen az úton erre csak az idő a jó.. mindig próbáld elfoglalni magadat hívj ki valakit vagy bármi, bulizz és élvezd az életet gondolj arra h ennek így kellett történnie mert ügye minden okkal történik :)sajnos ezen nemlehet változtatni
2011. jún. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!