Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el a volt barátomat?

Figyelt kérdés

Egy hete szakított velem, de azóta is folyton rá gondolok, nem bírom elfelejteni(nem is akarom), pedig tudom, hogy rosszul teszem. Szinte életkedvem sincs azóta, pár percnél tovább nem tudok másra koncentrálni. Mit tegyek? Hogyan felejtsem el?

16/L


2011. aug. 22. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Az idő majd segít.
2011. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
77%
Nekem fél évembe telt, készülj fel rá hogy nagyon sokáig szenvedni fogsz
2011. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ere en ish kivancsi lenek valaki mondjon valamit pls , en ish igy vagyok de mar 4 hete :( Menyi ido?
2011. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nekem 3év kellett,hogy elfelejtsem,de még sokat gondolok rá.
2011. aug. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ne mar 3 ev? wtf az sokk en adigra megolom magam
2011. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igyál!!!
2011. aug. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 GjonRambo ***** válasza:
Amnézia
2011. aug. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de ha tényleg szeretsz valakit, akkor sokáig szenvedsz még miatta :( Viszont az élet nem áll meg, iskolában pl szervezz magadnak programokat, foglalkozz azokkal a barátaiddal, akikre eddig nem nagyon jutott időd, esetleg ők átsegíthetnek ezen az időszakon
2011. aug. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!