Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? (aki segít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? (aki segít pontozom)

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel egyre közelebb kezdtünk kerülni egymáshoz, de aztán ez megszakadt, mert sose futottunk össze. Nem vagyunk köszönő, se beszélő viszonyba (sose voltunk). Sok jelet adott, már, hogy bejövök neki, ez biztos is, nem ez a kérdésem. Ugye 3 hét van a suliból és most lett neki barátnője, de nem szokott neki sokáig tartani, és szerintem nem szereti azt a lányt, mivel az ahogy rám néz mindent elárul. A srác megtudta, hogy nekem tetszik, de összevesztem vele, mert menősködött, és eljátszottam, hogy már nem érdekel, de azóta is annyira bámul, hogy néha még megijedek... :P a napokba, kitettem, hogy párkapcsolatban vagyok, és ő egyből megkérdezte a barátnőmet, akivel viszonylag jóban van, hogy kivel járok és ha megtudja egyből mondja el neki. (amúgy meg csak a tesóm játszott a gépen, és nyomkodott xD) A lány akivel jár, sem szerelmes belé, mivel még a másik fiúját szereti, az is megfordult a fejemben, hogy ez csak "ál" járás. Ha tudnánk beszélni, akkor szerintem megoldódna, de nem szeretnék beégni sem, szerintetek próbálkozzak vagy végleg hagyjam. Tudom, hogy azt, hogy a srác kibe szerelmes ezt ti nem tudhatjátok, de kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy próbálkozzak vagy ne? előre is köszönöm :)
2011. máj. 15. 09:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Huu ez elég érdekes. szerintem ha beadtad neki, hogy kapcsolatban van, és ő így kérdezősködött, miközben barátnője van, akkor gondold végig, hogy talán veled is ezt teszi majd. Vagy ha mégsem, mivel nem ismerjük, meg lehet próbálni: állj elé, és beszélj vele, hogy most akkor mit akar. Amúgy meg ha nem tartanak nála sokáig a lányok, akkor nem tudom miért akarsz vele összejönni. Hány éves vagy ?
2011. máj. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
kapcsolatban vagy*
2011. máj. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
egyértelműen próbálkozz ;) a remény hal meg utoljára, és nálad jobbat úgyse találna :) majd rájön, ha meg nem jön össze most, akkor összejöhet később. ;) Hajrá!
2011. máj. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ez a képmutatás egy nagy baj a lányok részéről ... nem tudom csak mert lány vagy, miért nem lehet közvetlenül megmondani neki, amit gondolsz? hidd el, ő is értékelné !!
2011. máj. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
14 évesek vagyunk, különben ő azután lett kapcsolatba miután én kiírtam, de azt töröltem, mert a tesóm miatt volt :$ :D Egyébként azért gondolom, hogy velem más lenne, mert én alapból nem olyan vagyok, hogy minden hónapban mással vagyok. Ez a srác eléggé érzékeny és kicsit buta is, ha tetszik neki valaki azzal összejön, de szerintem köztünk több van. Ráadásul nekem még nem volt barátom, és ez a srác tudja milyen vagyok, és mindenki tudja ezért nem szórakoznak velem. Én egyébként miután megtudta letiltottam, majd pár nap múlva bejelölt, visszajelöltem... de mindig elkerülöm.. megpróbálom :) és köszönöm szépen!
2011. máj. 15. 09:50
 6/16 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretném közvetlenül, mert a fiúnak kell elmondani.. ráadásul én elég félénk vagyok, nem is kicsit.. :/ szerintem is értékelné, de akkor is.. remélem érted mit akarok ezzel mondani :)
2011. máj. 15. 09:52
 7/16 anonim válasza:
Próbáld meg! :) Mit veszíthetsz? Ha bejön a dolog, boldog leszel, ha pedig nem, legalább azt is megtudod. Na és ugyebár egyszer élünk... :)
2011. máj. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, én is pont erre gondoltam :)))
2011. máj. 15. 09:55
 9/16 anonim ***** válasza:
Pedig a legjobb lenne, ha leküzdenéd a félelmedet és kezdeményeznél. Attól nem fogsz leégni, ha megkérdezed, hogy tudna e veled járni? Mindenképpen próbáld meg, mert így csak gyötrődsz és lehet, hogy nagy szerelmet szalasztatasz el.
2011. máj. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Lehet csak egyetlen 1 a gondom, az a lány akivel most van :/ nem akarok szemét lenni, bár szerintem nem szeretik egymást, de csúnya lenne ha én most elé állnék és megkérdezném, hogy akar-e velem járni... várok 1 picit, úgysem tart szerintem sokáig, addig pedig megpróbálok vele beszélgetni, de ha pedig szereti azt a lányt, akkor elfelejtem és találok mást :) mert az tuti, hogy tetszem neki, de mivan ha ebbe a lányba szerelmes... akkor semmi esélyem, és nem akarom, hogy olyannak tartsanak, aki tönkre teszi más kapcsolatát... majd meglátjuk, mi lesz holnap :))) amúgy egymás mellett lakunk :)
2011. máj. 15. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!