Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? (aki segít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? (aki segít pontozom)

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel egyre közelebb kezdtünk kerülni egymáshoz, de aztán ez megszakadt, mert sose futottunk össze. Nem vagyunk köszönő, se beszélő viszonyba (sose voltunk). Sok jelet adott, már, hogy bejövök neki, ez biztos is, nem ez a kérdésem. Ugye 3 hét van a suliból és most lett neki barátnője, de nem szokott neki sokáig tartani, és szerintem nem szereti azt a lányt, mivel az ahogy rám néz mindent elárul. A srác megtudta, hogy nekem tetszik, de összevesztem vele, mert menősködött, és eljátszottam, hogy már nem érdekel, de azóta is annyira bámul, hogy néha még megijedek... :P a napokba, kitettem, hogy párkapcsolatban vagyok, és ő egyből megkérdezte a barátnőmet, akivel viszonylag jóban van, hogy kivel járok és ha megtudja egyből mondja el neki. (amúgy meg csak a tesóm játszott a gépen, és nyomkodott xD) A lány akivel jár, sem szerelmes belé, mivel még a másik fiúját szereti, az is megfordult a fejemben, hogy ez csak "ál" járás. Ha tudnánk beszélni, akkor szerintem megoldódna, de nem szeretnék beégni sem, szerintetek próbálkozzak vagy végleg hagyjam. Tudom, hogy azt, hogy a srác kibe szerelmes ezt ti nem tudhatjátok, de kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy próbálkozzak vagy ne? előre is köszönöm :)
2011. máj. 15. 09:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

hagyd a fenèbe

szerintem az ilyen kapcsolatok amejek ennyire bonyolultan indulnak nem vezetnek sehovà

csak kihasznàlna hidd el bocs de igy van

2011. máj. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Semmi gond, kell ilyen vélemény is :) neked is köszönöm, amúgy nem tudna kihasználni, mert semmitsem engednék neki me, ha pedig ez neki nem tetszene akkor vége lenne. Én azért megpróbálom, és ha nem jön össze, akkor sem lesz gond :)
2011. máj. 15. 11:42
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát, sok sikert!
2011. máj. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. máj. 15. 11:50
 15/16 anonim ***** válasza:
többet kell kommunikálni. utána úgyis oldottabbak lesznek a dolgok, csak úgy minden nélkül összefutni dumálni miért ne ha egymás mellett laktok? mondd hogy unatkozol, nincs e kedve mászkálni ide oda. aztán szépen lassan. mindig így van :) nekemis volt egy ilyen "szomszéd srác", iszonyúan tetszett, meg énis neki, de nem akartam hogy csak lefeküdjünk aztán csá, pedig nagyon vágytam rá úgyhogy így találkozgattunk mi is, aztán végülis csak barátok lettünk, hál isten sose történt semmi, mert a legjobb barátnőmmel jött végül össze, de nem zavar, mert már csak barátok vagyunk :)
2011. máj. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is :)) mindenkinek köszönöm :)))
2011. máj. 15. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!