Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek ki belőle?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon tetszik már régóta, és ez alapjáraton nekem nem is lenne akkora probléma, csakhogy van barátom, aki nagyon szeret, és bármit megtenne értem, és ugyan így vagyok énis, de amikor a másik srác felbukkan valahogy, képtelen vagyok így érezni... Ez mostanában egyre gyakrabban fordul elő, és nem tudom mit tegyek, mert nála biztos nem lenne esélyem, a barátomat pedig nem akarom el hagyni. Az egyetlen ésszerű megoldás azthiszem ha elfelejtem, de ezt nemtudom hogy kivitelezni, mert minden nap látom szinte...Mit tegyek? segítsetek:(
2011. máj. 15. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
nagyon nem tudod elfelejteni, max annyit csinálhatsz hogy kerülöd nagy ívben, hogy ne is lásd, nem beszélsz róla senkivel és facebookról msnről mindenhonnan letiltod és letörlöd. akkor talán.
2011. máj. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

huhh:S a barátoddal mennyi ideje vagytok együtt?:O

a barátodba szerelmes vagy vagy csak szereted, ragaszkodsz/kötődsz hozzá?

a másik fiúba szerelmes is vagy?

próbáld meg a felejtést, ha ez már kb 1 hónapig se fog sikerülni,(próbálj a barátodra koncentrálni, kerülni a másik fiút). ha ez nem sikerül, akkor korrekt lenne ha szakítanál a barátoddal, hiszen akkor be lenne csapva, és előbb-utóbb te se éreznéd magad jól a kapcsolatban://

nekem ez a meglátásom, de kérlek részletezd egy kicsit!

14/l

2011. máj. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom pontosan mit érzek a barátom iránt, nem túl stabilak az érzelmeim.:/ Három hónapja vagyunk együtt, de van hogy nem vagyok már vele annyira szívesen.
2011. máj. 15. 10:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Képzeld el a srácot, amint épp a legjobb barátnődet d*gja...


Amúgy meg ha másba vagy szerelmes, akkor minek vagy együtt a pasiddal? Hogy ne maradj egyedül? Nincs ló, jó a szamár is? Szerintem te egyáltalán nem szereted a pasidat, ha eg másik srác jelenléte egyből megszünteti ezt az érzést nálad....akkor mi a francnak vagy vele együtt? Azért, hogy ne unatkozz, hogy ne maradj egymagadban...ha nem is ismered el, ez az igazság.


Jobb lenne lépned, és otthagynod a jelenlegit, mert baromira nem érdemli ezt meg.

2011. máj. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs sok tapasztalatom ezen a téren, és már szüneteltünk is egyszer -kétszer, de lehet hogy azt kéne..
2011. máj. 15. 12:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem írtál életkort, gondolom fiatalok vagytok még...túl fiatalok ahhoz, hogy egymást hülyítsétek. Ha nem oké valami, akkor szakítsatok. Vagy így jobb, hogy folyton a másik gyerekre gondolsz, s neadjisten adott pillanatban meg is csalod majd vele a jelenlegi barátodat?

Persze ha egy többéves kapcsolatról van szó, és már nem tizenévesek vagytok akkor más a helyzet, akkor nem éri meg egy fellángolásért eldobni a régit.....

2011. máj. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, és sose csalnék meg senkit. Az elveim nem engedik.
2011. máj. 15. 17:46
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor mérlegelj, hogy mi mennyit ér, ezt csakis te tudhatod
2011. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!