Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogy szeressek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy szeressek ki belőle?

Figyelt kérdés

az utcánkban lakik egy srác aki nagyon tetszik és jóba voltunk,és egyszer csak azt vettem észre hogy beleszerettem.

csak hogy ő 20 éves,én meg 13. és tudom hogy nincs nála esélyem,de akkor hogy szeresek ki belőle??


2011. júl. 2. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
idővel kiszeretsz belőle, mert komolyan rájössz hogy ez reménytelen aztán nősz egy picit, beleszeretsz másvalakibe, ő is beléd és az első párkapcsolatod után már ilyen kis komolytalan szerelmekkel nem is fogsz foglalkozni.
2011. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát köszi de ahogy magamat ismerem,szerintem nem lesz ilyen egyszerű :S

volt olyan hogy szerelmes voltam egy fiúba de ő rájött,és engem piszkáltak az osztálytársaival a suliba,és mégis 2 évig csak ő járt a fejemben,pedig már tudom,milyen belülről,és nem egyszer mutatta meg a foga fehérét....

2011. júl. 2. 22:01
 3/5 anonim válasza:
najó azért szelektálj.Van a rajongás meg van a szerelem.Neked erősen valószínű hogy tetszik a srác, és tetszik a ő maga is mármint amilyen ő, de ez nem szerelem.Ennyi idősen szerintem nincs szerelem..Rajongás van.És talán az hogy fel akarsz nőni.(:
2011. júl. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát akkor ennyierővel nincs is szerelem

most nem ugyanaz a kettő??

mert ha szerelmes vagy valakibe,akkor gondolom tetszik és "rajongsz" érte

ammeg csak annyit hogy attól még hogy 13 éves vagyok,még nem akarok felnőni!

attól még ohgy ennyi idős vagyok,még lehetek szerelmes,azért ne te mond már meg hogy mit érzek,jó??

2011. júl. 3. 11:19
 5/5 anonim válasza:
najó ebből látszik hogy 13 éves vagy.Azért a rajongás és a szerelem között óriási különbség van.A rajongás egy ideál ember iránt van aki imponál és tökéletesnek látod.Meg van a szerelem ami nem biztos hogy ideál mert én szerethetem és helyezhetem előtérbe a szőke kék szemű fiúkat ha egy barna hajú fekete szemű fiúval járok.Alap követelményem lehet az hogy egy fiúnak legyen egy kis pocija, míg az a fiú akivel járok szálkás.És szerelemben rajongani...szeretni lehet a másik vonásait és mindegyiket szépnek látni és odavalónak.. de attól még nem ő az ideálom.Szerelemben önzetlenül szeretsz én nem rajongsz.
2011. júl. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!