Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne eselyem vagy meg sem probaljam?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy nalam 2 evvel kisebb lany akit ugymond miota megismertem azota szerelmes vagyok bele. Eleg sokat beszelunk smsn-en es neha eloben is osszefutunk haverokkal es akkor is jol elszorakozunk. Neki van 1 pasi akivel regekk kicsit jartak es meg mindig bele van esve de ez neki remenytelen mivel a pasi szamba sem veszi. Szerintetek nekem lenne eselyem? Hogyan kozeledjek hozza ugy hogy ha esetleg nem jon ossze semmi sem akkor is legalabb a baratsagunk megmaradjon? Kerlek segitsetek mert megol a vagy...:(
2011. aug. 19. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Vígasztalgatsd hogy majd úgyis talál jobbat, először legyél a legjobb barátja.. a többi majd ráér..
2011. aug. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valazt Ferikeee...telleg hasznos volt igy most kicsit elgondolkodtam es igazad van..:) KOszii ;)
2011. aug. 19. 10:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egyetértek az előttem szólóval...
2011. aug. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszii...o is tudja hogy mindig aggodom erte es vigasztalom is mindig es sztem ezt ertekeli is...ez csak ugy irom hogy pl facebook-on is ki volt teve 1 olyan kepa melyiken voltak olyanok h jo barat, ez meg az es aki aggodik ertem es engem oda jelolt be...neha beszol messen is es irta facebookon ismeros lanyanak h szereti s kerdeztem hogy engem s irta h mint baratot nagyon is...szerintetek lehet eselyem kesob nala???
2011. aug. 19. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!