Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbáljam lebeszélni róla?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilvyy kérdése:

Próbáljam lebeszélni róla?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, nem rég jöttem össze egy 19 éves aranyos, kedves, jóképű fiúval. Minden a legnagyobb rendben van kettőnk között leszámítva, hogy katona akar lenni és afelé is tanul. Én próbáltam lebeszélni róla, de nem hagyja magát. Féltem nagyon, hogy később még valami baja lesz. Szerintetek hagyjam, ne próbáljam lebeszélni róla vagy győzködjem tovább? Köszi!
2011. aug. 11. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
ne.. hagyd inkabb, kövesse az álmait.. bár sztem hülyeség katonának lenni, de ok..
2011. aug. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én rendőr akartam lenni. egész gyerekkorom óta arról álmodtam. Fel is vettek csak közben megismertem egy lányt, aki alaposan átrendezte az életről alkotott világképemet. :)


Így nem kezdtem meg a tanulmányaimat. Ezt buktam, de nem bánom, viszont a lány azóta már a menyasszonyom (3 éve történt.)


Ő sose kérte tőlem, hogy ne legyek rendőr, de éreztem, hogy nagyon nem szeretné.


22/F

2011. aug. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még ha amerikai lenne megérteném de magyarként nem értem miért akar valaki katona lenni.

Nem kell védeni a hazát.

2011. aug. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Nem kell védeni a hazát."

Aztán majd ha egyszer csak kell nézünk nagyokat...


Egyébként én sem örülnék, ha lenne barátom, és katona akarna lenni. Azért is, hogy baja lehet, meg azért is, mert a katonáknak alapvetően más a viselkedésük, a "katonás" viselkedés a magánéletükben is jelen van általában. Viszont ha ő annyira szeretné, ne beszéld le róla. Esetleg ha szóba kerül mondd meg neki, hogy félted, és annyira nem örülsz ennek a dolognak.

2011. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!