Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben az esetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben az esetben, mit lépjek?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akit ismerek lassan 1 éve. Utoljára fél éve találkoztam vele,addig csak beszélgettünk neten. Tegnap áthívott magához,mivel semelyikünknek nem volt jobb dolga,és gondoltuk h amúgy is régen találkoztunk. Kicsit elhúzódott az idő,sokat beszélgettünk,filmet néztünk. Végül ottmaradtam estére,de sem ő sem én nem gondolkodtunk a szexen. Végül én utaltam a dolgokra,megtörtént. 1 éve szerelmes vagyok belé,szeretem a társaságát. Megkérdeztem közben,hogy csak arra kellek-e neki,de ő erre azt válaszolta:Nem arra,szeretnék barátságot,de többet nem mivel nem tudok kapcsolatban lenni valakivel,feszélyezve érzem magam,és nem tudom hogy kell viselkedni+most nyáron megy ki külföldre dolgozni,és értelme nem lenne a kapcsnak. És hogy ő őszintén válaszolt,nem akar becsapni,és döntsem el hogy valóban leakarok-e vele feküdni. Végig úgy viselkedett velem,mintha a barátnője lennék...


Hazakísért,de akkor már nem a számra adott puszit,hanem a az arcomra kettőt,mintha haverok lennénk.


Furi volt ez így nekem,hogy miután nála csak csók meg ölelés volt,most csak puszit kaptam. Kezdem megszeretni,nem akarom elengedni...

Miután hazajöttem,egyből írt nekem hogy ő azért adott puszit,mert elvileg megbeszéltük hogy nem lesz változás,és csak barátság lesz. És hogy így értem-e.


Szerintetek felejtsem el,és szakítsam meg vele a kapcsolatot amiatt hogy nem akar többet? Vagy tartsam meg barátnak,és legyen úgy mint eddig? Mit lépjek?


2011. máj. 15. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát bocs, de te kavartad magadnak a szart, te kezdeményezted a dolgot, meg kell enned, amit főztél. Ő nem akar többet, ha fel tudod fogni és elfogadni, akkor jó, ha nem, akkor szomorú lehetsz, mert eldobtál magadtól egy barátot.
2011. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagy valami válogatós, viszont egy élmény veled filmet nézni...
2011. máj. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el.Vagy lépj vele szexkapcsolatba.Te döntsd el melyik fáj jobban ha vele vagy viszonzatlanul vagy elfelejted és 1-2 hónapig lesz rossz.Én már 3 éve viszonzatlan szerelemben élek de azt nem ajánlom neked meg senkinek.
2011. máj. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Én a helyedben inkább megtartanám barátnak, mint hogy elveszítsem. Egy idő után úgyis elfelejted őt, mint pasi.


Ha ennyire jófej és őszinte, akkor beszéld ki ezt az egészet magadból vele (tartózkodóan, udvariasan - ne legyen benne nagy érzelem), és jussatok egy mindkettőtöknek megfelelő megoldásra. És talán a barátságotok is szebb lesz az őszinteségetek miatt.

2011. máj. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jó,én egy valamit mondtam neki,amire ő beindult. Igen hibás vagyok,de ő mondta hogy aludjak ott stb.

Amúgy még találkozni akar velem,és a szavaiból azt vettem ki,hogy még leakar velem feküdni.


Azt mondta hogy a fő ok az,hogy neki régen volt már komoly kapcsolata,és hogy ő erre nem lenne képes,mert csak mindent elrontana. Nem értem,mert néha úgy beszél mintha egyszer tényleg összejöhetnénk...


A másik hogy láttam hogy kiírt egy lány ismerőse állapotának hogy Szeretlek XY, ehhez pedig írtak véleményt a barátok hogy: Látom,dúl a love. Erre a srác:Próbálás van:D


Pontosan mit értett ez alatt?

2011. máj. 15. 14:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy alkalom volt, nem ígért semmit, korrekt volt. Bocs, de te akartad ezt.
2011. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért tartaná meg barátnak ha szerelmes belé?Amugy meg szerintem nem te vagy az a lány akivel eltudná képzelni a jövőét.A másik meg szerintem mással is ezt csinálja.
2011. máj. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mit is akarsz valojában ettol a fiutol?

Ha kimegy külföldre biztos talál magának valakit,azt meg ugye nemszeretnéd igy??Inkább ne bonyolodj bele.

Ha meg egymásnak vagytok rendelve,ugy is együtt maradtok...:)

2011. máj. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem egy alkalom lenne,szerintem. Már régebben írta hogy menjek át,vagy csináljunk közös programot,de nem mindig jött össze.

Igazából azért nem tudom mit szeretnék a sráctól,mert szerelmes vagyok,és ha úgy lenne,járnék vele. De így hogy csak barátok vagyunk,elég nehéz elviselni azt hogy csak puszi meg találkozunk,mikor előtte az ágyában feküdtem és összevissza ölelgetett. Nagyon fáj ez az egész.

Mielőtt lefeküdtünk volna,mondta hogy döntsek hogy mit szeretnék,tehát tényleg korrekt volt.


Arra hogy mással is ezt csinálja... hááát. Azt mondta hogy eddig nem volt "baráti szex" nála,még buliban sem.


Szerintem bejövök neki,és járna velem,csak ahogy észrevettem elég besz*ri :( Lehet hogy tényleg igazat mond azzal hogy ő nem tud kapcsolatban lenni?

2011. máj. 15. 15:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Figyelj. Ha akarna tőled valamit, akkor kapva kapott volna az alkalmon...ez nem beszariság.


És ő ragaszkodik ahhoz, hogy barátság, úgyhogy ne nagyon ringasd magad hiú ábrándokba. Ha valaha is lett volna esély kettőtöknek, az a baráti szexszel végleg elúszott.


Lásd be, hogy ezt te cseszted el, legyen ez a tanulópénz. És döntsd el, hogy neked jó-e így, vagy mit szeretnél. Kapcsolat ebből nem lesz.

2011. máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!