Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van még esélyem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Birkuci kérdése:

Szerintetek van még esélyem? HELP!

Figyelt kérdés

Ez egy hosszú dolog de rövid leszek. Van egy lány akivel együtt éltem 6 évet de két hónapja szétmentünk. Már van ugye pasija de szoktunk talizni ha mindkettőnknek van ideje. Legutóbbi találkozás érdekesre sikerült, ugyanis a párja is vele volt akit sikerült féltékennyé tennem párszor aznap mikor elbaromkodtunk. Az tetszett. Sokszor nagyon ellentmondásos a lány. Pl: azt mondja hogy utál de nem is tiltakozik ha megfogom a karját vagy megsimogatom.

Ha utálna nem is talizna tán velem. Szerintetek Vissza tudnám szerezni? Nagyon szeretem és néha mikor látom úgy átölelném mégha a pasija is ott van, de nem teszem mert félek hogy mindent elrontok vele. Szerintetek mit lehet ilyenkor tenni?


2011. máj. 15. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

6 éves kapcsi után az ember nem kezd újabb komoly kapcsiba egyből. Szóval a csaj se tudja még, hogy mit akar. De nem árthatod bele magad a pasi dolgaiba, az a privát döntése.

Várj s légy kedves, de itt húzd meg a határt.

2011. máj. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A pasi dolgaiba nem is ártom bele de szerintem butaságot csinál ezzel a dologgal. Nagyon sok marhaságból rántottam már ki és ezt az új pasija előtt is elismerte. vannak dolgok amik számomra kicsit furán jönnek ki, pl: Ha annyira utálna akkor fel se venné a telefont vagy nem válaszolna a mailjeimre. Anyámmal még tartja a kapcsolatot, ma mondta is hogy holnap ott lesz dél körül ha talizni akarok vele de nem érek rá akkor pont. 6 év után az ember érzi hogy mikor nem mond igazat a másik vagy mikor nem vall be valamit.
2011. máj. 15. 19:30
 3/3 A kérdező kommentje:
amúgy meg semmit sem erőltetek nála, mindig megkérdezem hogy akar e talizmi és ha igen akkor mikor ér rá? Ha tudok segítek neki amiben tudok de persze nem hagyom hogy a fejemre nőjön. Ha a srác ott van akkor sem vagyok ingerült bás szivesen bevernék egyet neki de azzal csak neki tennék jót, de azért ha kér a lány valamit mindig mondom neki hogy ezt a pasidnak kéne megoldania aki csak hebeg mert nem tudja, pl a cigarettáját. Ha úgy van veszek neki de ugyebár nem az én feladatom lenne ez a dolog sztem:)
2011. máj. 15. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!