Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha 25 évesen még csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha 25 évesen még csak nem is csókolóztam?

Figyelt kérdés
(F)
2011. máj. 16. 06:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
gáznak nem gáz viszont szar érzés lehet h a másik még nem szerethetett meg ugy igazán ...S
2011. máj. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
hát én azért elgondolkodnék a helyedben, hogy vajon miért nem... az nem gáz ha valakinek 25 évesen nem volt még kapcsolata, az már határeset ha valaki 25 évesen szűz, de hogy még nem is smárolt...? vanna későn érő típusok, ez igaz, de a 25-nél én valahogy furcsának tartom...
2011. máj. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én már 25 is elmúltam és a helyzet mégis ugyanaz, mint a kérdezőnél. :( Hogy gáz-e, talán, de ez van.
2011. máj. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem gáz.Ha te jól vagy igy, akkor nincs semmi gond.Én is 30 évesen csak kb 5 csajjal voltam, mig mások akar 10-20al is.Mondjuk jobb ha van tapasztalatod, minnél több, de ha rátalálsz arra akit keresel, akkor már nem is számit, hogy hánnyal voltál.
2011. máj. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
Mindennek eljön a az ideje,nem mindenkinél ugyanakkor,de nyugdíjig ne várj vele. :)
2011. máj. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
46%
annyira nem gáz.majd idővel az is el fog jönni. türelemmel kell kivárni.
2011. máj. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Kb ugyanez.

21/L

2011. máj. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

" A mutató ha mutat is fél hatot,

Ketyeg azért a biovekker."

2011. máj. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
szia, ha egyedül akarsz megöregedni akkor jól haladsz amúgy érdemes változtatnod sok dolgon. én 19 évesen smároltam először, és hát nagy munka előzte meg h egyáltalán legyen bátorságom csajozni. a lányok nem jönnek házhoz, neked kell hajkurásznod őket. ha nagyon félénk vagy, ajánlom a netes társkeresőket, nekem volt egy-két kalandom onnan. amúgy meg öltözz stílusosan, használj jó parfümöt, tanulj meg táncolni, gyúrj humorra és a legfontosabb h járj el sokat bulizni, igyál egy keveset (az alkohol sokat segít, azért mértékkel) és építsd fel az önbizalmadat. nagyon fontos h belásd h magától nem fog semmi történni, neked kell változtatnod a dolgokon. ha csak hátradőlsz h majd-majd, akkor 10 év múlva is itt leszel és akkor már nem sok lehetőséged van. az h nem smároltál, az csak egy tünet, a betegség pedig az h nincs önbizalmad (én is ilyen voltam, most 2 éve van bnőm-és most tökmindegy h 20 v 25). szóval dolgozz sokat, ne félj a visszautasítástól, és előbb utóbb majd észreveszed h nem utasítanak vissza
2011. máj. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de az okain gondolkodj el, mert ha eddig nem sikerült párkapcsolatot kialakítanod, akkor valamit nem jól csinálsz. Még jobban kell igyekezni, máshogy próbálkozni és erőltetni a dolgot, mert az idő telik és a magány nagyon rossz érzés! Mindent bele, nem "majd", meg "igyekszem, de nem megy",... csinálni kell, mindenhol, a nap minden percében, neten, boltban, baráti körben, akárhol... a postán sorbanálláskor, véletlenül nekimenni, kedvesen elnézést kérni, előre engedni, szemezni, szemezni, és ha viszonozzák, kérdezni... Mindent bele! L27
2011. máj. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!