Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom feledni, pedig meleg, sosem lehetunk egyutt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

van egy haverom, 18 evesek vagyunk, mar fel eve bele vagyok zugva, kiderult, hogy meleg, vagy bi, de a lenyeg, hogy eddig csak baratok voltunk... de most kerul, nem birom kiheverni... mit tegyek? Beszeljek vele? elmondjam, hogy mit erzek? tudom, hogy sosem lehetne koztunk tobb, erdemes lenne azert megosztanom vele amit erzek?

ha elmegy a sulibol ,valoszinu nem latom ujra... Nem kerek az oltogatasokbol, attol, hogy meleg, sokkal erzelmesebb, es normalisabb, eresztette velem, hogy fontos voltam, o volt, aki segitett az uj kozegbe beillesztkedni, megha nem is tudott rola... sokat tett erem ilyen szempontbol, mert csak az o szeretetet ereztem...

De most megvaltozott minden... kerul, igaz az utobbi idoben sok volt szamomra, az, hogy most pasija van, igy en is kerultem... megviselt, fel kellett dolgoznom... de mar csak 12 napig lesz ebben az iskolaban, es ez nagyon keves ido... mit tegyek?

18, l


2011. máj. 16. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
hagy a p*csába a kis homár hülyegyereket és fordítsd a tekinteted egy valódi férfira. érzelmeskedésre ott vannak a barátnőid. ne akard összemosni a szerepeket.
2011. máj. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem látod többet úyse akkor mit veszíthetsz?? Amúgy se veszíthetsz semmit,ha ilyen jó barátok vagytok meg fog érteni..Ha bi akkor még jobb,mert akkor lehetne is köztetek valami.Nyugodj meg,és őszintén mondd el az érzéseidet.:)
2011. máj. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
bi, nem meleg. akkor van esélyed. emellett sztem ne dúlj fel egy kapcsolatot...
2011. máj. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem akarok feldulni egy kapcsolatot sem... csak szeretnem elmondani, hogy nagyon fontos nekem, es szeretnek tovabbra is a baratja lenni, de szerintem fontos, hogy tudja, hogy mit erzek, mert nem akarok kinos helyzetbe kerulni... idore van szuksegem, es ha tudna, akkor megertene, nem akarom, hogy azt gondolja, hogy a nemi hovatartozasaval van problemank...

Am nem vagyunk annyira joban, csak kozvetlen volt velem, de nekem ez kellett... szal, nem legjobb baratok vagyunk... ez a baj, hogy nem ismerem annyira...

2011. máj. 16. 19:25
 5/6 anonim ***** válasza:
meleg meg bi az nem ugyanaz, homár és még hirdeti is, de persze hogy írni megtanuljon, meg fogalmazni az luxus, ellenben dugni nagyon akar. jézusom ennyi szégyent hogy (férfi)végbelekre izgulnak fel, amikor ott a menyország a nők lába között:) atyaég:D ha én meleg lennék öngyilkos lennék:D
2011. máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én tudom, hogy az nem ugyan azt jelenti, de jelenleg annyit tudok, hogy barátja van, de volt már csaja is... és ez nem ennyin múlik... én nem ítélkezek ez fölött, én így fogadtam el. Az én érzelmeim meg megint más dolog...
2011. máj. 16. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!