Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit kivagyok készülve! Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit kivagyok készülve! Úgy érzem nem szeret a barátnőm! Részletek lennt!?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve vagyunk együtt! Régebben éreztem,hogy kötődött hozzám most nem érzem ezt a "kötődést" ! Régen megcsalt,ekkor szakítottunk is de megbocsájtottam neki! Azóta félek,hogy újra megteszi ,pedig megbánta tényleg ,de engem nem hagy nyugodni a dolog! Mit kéne tennem? Meg se kellett volna bocsájtanom neki akkor mikor megcsalt? Hogy tudjam meg,hogy szeret? Elkéne felejtenem? Sajnos teljesen belevagyok még mindig zúgva! Segítsetek kitalálni valamit.! Én 18 vagyok a lány 16
2010. jan. 25. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Tudom nem mész vele sokra, de nagyon is együtt érzek veled. A barátom 6 hónap után közölte velem, hogy már nem szeret, pedig már az első igazi randinkon is mondta hogy szeret. Most 10 hónaposak vagyunk. Azt mondta, hogy szól, ha majd szakítani akar... én nem tudom elengedni, számomra teljesen elképzelhetetlen nélküle minden. Persze jól megvagyunk, de már nem ugyanaz. Nincs meg az a bizonyos érzés a részéről, és ez engem padlóra vág. Nálunk is volt megcsalásos sztori, persze tagadja a mai napig.

Ha már képes volt arra, hogy megcsaljon, akkor ott már nincs szerelem. Akkor meg mit ér az egész? Ne szenvedj egy boldogtalan kapcsolatban, ne kösd le magad 18 évesen. Fölöslegesen ne tedd magad tönkre. Hidd el, tapasztalatból beszélek. Remélem tudtam segíteni

19/L

2010. jan. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nagyon sajnálom, hogy megcsalt:( Inkább meg kellene, hogy becsüljön mostmár, ha akkor nem tette, ugyanis megbocsájtottál neki, azután, hogy megcsalt. Nem csodálom, hogy benned van a rossz érzés és a félelem:( Szerintem jól tetted, hogy megbocsájtottál neki akkor, mert én azon a véleményen vagyok, hogy mindenkinek meg kell adni az esélyt, hogy bizonyítson, ha már egyszer eltolta, de legközelebb szerintem ne bocsáss meg neki, mert megint kihasznál:( Tudom, hogy nehéz lesz, mert szereted, de ha nem akarsz újra és újra csalódni benne, akkor legközelebb ne bocsáss meg neki. Ha akkor nem tanult belőle, akkor... Nem érdemel meg Téged, ha megint átvág. Úgy fogod megtudni, hogy szeret-e, ha figyeled a viselkedését. Írtad, hogy régebben érezted, hogy kötődött hozzád. Ha megint úgy viselkedik, mint amikor kötődott hozzád, akkor biztos, hogy szeret. Na persze az islehet, hogy kötődik még, csak nem érzékelteti annyira. Tudom, mert én is voltam nemrég így a barátommal. Azt hittem, hogy már nem szeret, közben kiderült, hogy nagyon is szeret. Szerintem még ne felejtsd el, mert lehet, hogy szeret! Figyeld a viselkedését. Szurkolok Neked!!!:) 18!l
2010. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mik azok a konkrét dolgok, amelyek miatt már nem érzed a kötődést? Ha valami megváltozott a viselkedésében, kérdezz rá ennek/ezeknek kapcsán, mi a baj? Ezt csakis tőle tudhatod meg, beszélgess vele sokat, el kell érned, hogy 100%-osan őszinte legyen veled. Egyébként ha téged nem hagy nyugodni a múltbéli megcsalás, akkor ez idővel meg fogja mérgezni a kapcsolatotokat (ha megcsal,ha nem, tapasztalat!) Egy másik lehetőség: ha nem érezném a barátom irántam érzett kötődését, akkor próbaképpen nem keresném egy-két napig. Attól függően, hogy mikor lesz hiányérzete, vagy hogy reagál erre, már tudnék következtetni.
2010. jan. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de gyenge vagy...
2010. jan. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy 16 éves lánnyal nem lehet komolyra alapozni.
2010. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el. Egy 16 éves lánynak nincs akkora szégyen, mint hogy a nála 2 évvel idősebb helyes pasija kiteszi, mert megcsalta egy másik fiúval. Ne halogasd a dolgot, ha egyszer megtette, nem áll meg. Bátorság! :)
2010. jan. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tervezz meg egy egy egész napos programot amikor együtt tudtok lenni,jót tudtok beszélgetni.Ott kérdezd meg tőle (a szemébe nézve,komolyan) ,hogy szeret.Majd a hangsújából és abbol ahogy mondta meglátod.Mondd neki,hogy nem érzed és,hogy szereted,nem akarod elvesziteni!Egy ilyen nap közelebb hozhat egymáshoz titeket.Ha úgy látod nem szeret hagyd ott,többet érdemelsz!
2010. jan. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mintha magamat hallanám..csak én lány vok!Engem is megcsaltak,amikor 8 hónaposak voltunk.Én is megbocsájtottam.Csak amit nagyon elszúrtam,az az volt,hogy én szinte könyörögtem neki,hogy ne legyen vége,és hagytam magam kihasználni.Egy hónapig játszotta ezt velem,hogy "mindkettőnket tartott"mekkora hülye voltam...Most 2,2 éve,hogy együtt vagyunk,de azt a lángoló szerelmet már én sem érzem igazán:(Nem bánom,hogy így döntöttem,csak jó lenne tudni,mit tegyek,hogy újra lássam a csillogást a szemében.Lehet azt hiszi,hogy most már bármit tehet,úgyis megbocsájtok?Tudom,hogy ezzel nem segítettem,ne haragudj,de én is tettem fel egy ilyen jellegű kérdést,de nekem senki nem válaszolt:(Talán majd itt kapok vmi használható tanácsot!És Neked is sok sikert,vagy nem tudom mit mondhatnék..
2010. jan. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!