Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nem párkapcsolatban lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nem párkapcsolatban lévő csajnak a viselkedéséből hogyan tudhatom meg hogy a párkapcsolatban domináns szokott lenni, papucsot szeret csinálni a fiúiból?

Figyelt kérdés

2011. máj. 16. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Na, ez engem is nagyon erdekelne!
2011. máj. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert te is ilyen barátnőt keresel?Volt már ilyen kapcsolatod?
2011. máj. 17. 13:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Hali! Az elso valaszolo vagyok.


Nem, en egyatalan nem vagyok ilyen baratnore! De volt ilyen novel kapcsolatom, szetmentunk par honap utan, kozben eveket oregedtem.

2011. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Abból a férfiból csinálunk papucsot, aki hagyja magát.

Én alapvetően domináns vagyok, mindig határozott véleményem van mindenről, és az első pasim papucs is lett annak rendje és módja szerint. Bosszantott is, nem kicsit.

Aztán volt olyan, aki mellett én lettem "alárendelt" és olyan, akivel fifti-fifti. Ez utóbbira célszerű törekedni.

24/N

2012. máj. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy vettem észre hogy az oroszlánok ilyenek.
2012. máj. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!