Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdenétek párkapcsolatot egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenétek párkapcsolatot egy láthatóan más rasszba tartozó társsal?

Figyelt kérdés
Tehát pl feketével vagy kínaival. Miért?
2011. máj. 17. 18:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
37%
Egy ázsiaival szívesen
2011. máj. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%
Nekem volt félvér barátom...Az anyukája magyar, az apukája meg amerikai (fekete)... Nekem nagyon bejönnek:)
2011. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert én nem vagyok rasszista, MÁSOK VÉLEMÉNYE pedig qrvára NEM ÉRDEKEL.
2011. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
37%
Hát egy csini japcsi csajjal igen. Köztük vannak nagyon csinos és szép lányok. De a fekák nekem nem igazán jönnek be. Szóval velük nem.
2011. máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Párom fekete, és imádom. nem a színe miatt,hanem mint ember,mint férfi számomra ő a tökéletes.
2011. máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miért ne..Ha épp egy koreaiba, vagy afrikaiba szeretnék bele, akkor tarsamnak is valasztanam, és nem érdekelne az emberek véleménye. Attol még, hogy a borszine mas, ugyanolyan érzései vannak, ugyanolyan gondolatai, mint egy europainak. Volt mar "mas rasszba" tartozo parom, soha nem érdekelt, hogy mas szarmazasu mint én.
2011. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
37%
Én nem. Nem azért mert rasszista vagyok, és nem is azért mert mások csúnyán néznének, hanem csak egyszerűen nem jönnek be.
2011. máj. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
37%
Nekem is az a problémám h nem gerjesztenek be. Pl az ázsiai fiúk szóba se jöhetnének, egyáltalán nem tetszenek, de egy fekete srác az igen, ha nem olyan nagyon fekete, mert az megint nem tetszik. Ez nem rasszizmus kérdése, hanem nem tetszenek.
2011. máj. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én nem tenném, de nem is ítélem el azt, aki igen.
2011. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!