Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? (bővebben lent! )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Volt barátommal együtt voltunk 1 év 9 hónapig aztán szakítottunk mert megtetszett neki egy másik csaj. Smároltak aztán a csaj rájött hogy mégse ő az igazi és ezután újra próbálkozott nálam. Öszejöttünk újra és 8 hónap után kiderült róla hogy a sulijukba az egyik csajnál próbálkozott csak a csaj elhajtotta. Ekkor megutáltam és szakítottunk,már nem beszéltünk lassan két hnapja.

Suliba van egy srác aki már 2,5 éve minden évbe legalább kétszer bepróbálkozott nálam. Én csak barátkozni akartam vele és amikor láttam hogy ő többet akar inkább kerülni kezdtem. Most ősszel ugyan ez volt és megmondtam neki hogy nem az esetem,viszont most megint próbálkozik. Igazából tényleg nem az esetem,de lehet hogy ha megpróbálnám vele akkor beleszeretnék. Elhívott moziba meg bulizni is de kicsit félek elmenni vele mert attól félek hogy közbe eszembejutna az összes szép emlék amit a volt barátommal töltöttem.Ez már egyszer előfordult amikor vele voltam.Amikor átöltelt arra gondoltam hogy a volt barátommal sokkal jobb volt és aztán mindenről ő jutott eszembe.

Nem tudom mit csináljak hogy elfelejtsem végre,nem értem magamat hogy hiányozhat olyan valaki aki ennyi fájdalmat okozott nekem.

Attól is félek hogy ez a srác lehet hogy csak meg akar d*gni,mert eddig ahányszor azt hitte van esélye nálam bulizni hívott. Ráadásul nem is lakik olyna közel hozzám,a suliban is koleszos volt. Régebben felajánlotta hogy ha elmegyek vele bulizni akor aludhatok náluk,a hugának a szobájába de ha akarok akkor vele.

Nem tudom mit csináljak. Lehet hogy jobb lenne ha egyedül maradnék egy időre?(az se jó mert akkor is a volt pasim jár a fejemben) vagy megpróbáljam ezzel a fiúval,hátha jó lesz vele?Mit csináljak?


2011. máj. 17. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
a srácot aki bepróbálkozik mindenképpen felejtsd el! valószínű nagyon megbántanád, mert mi mást tudnál vele tenni... szerintem fuss a régi barátod után aki lecserélt egy másikra, mert Ő az igazi. a Földön élő férfi népesség számára ez lesz a legjobb. hajrá!
2011. máj. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Úgy érzem nem tudnék már vele lenni,mert nem tudnék benne megbízni meg szerintem már ő se akar tőlem semmit.
2011. máj. 17. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor probléma megoldva, boldogan fekszem le.
2011. máj. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mind a kettőt felejtsd el.Maradj inkább egyedül.Egyik sem lenne minőségi kapcsolat,de ezt Te is tudod,csak nem ismered be magadnak.Amúgy meg azért gondolsz ennyit a volt pasidra,aki ennyi fájdalmat okozott,mert szerelmes vagy még belé,és persze ez az agyadra ment.Szóval most nem vagy tiszta.Adj időt magadnak!Ne gyengülj el egy ilyen link tuskó miatt,inkább szedd össze magad egy kicsit egyedül!
2011. máj. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!