Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a legjobb barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Almapaprikahhh kérdése:

Szerintetek a legjobb barátom nőjével lehetne viszonyom?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy furcsán hangzik a sztorim, de azért hadd magyarázzam el. Van egy spanom kb 8 éve jóban vagyunk, szinte nevezhetném a legjobb barátomnak. Nem volt olyan szerencsés a csajokál, nah mind1. Most van egy barátnője kb 2 hónapja és látom rajta, hogy bírja, de sajnos nem tudja értékelni, érzelmileg nulla. Szegény barátnője napokig zaklatott, hogy nem bírja és hogy miért nem lehet olyan a barátom mint én. Aztán egy szép nap (este) hazakísértem, aholis a nyakamba borult átölelt és kb 2centire tőlem mélyen a szemeimbe nézett és kifejtette, hogy mindig is kedvelt engem és ,hogy ha korábban próbálkoztam volna simán összejkött volna velem. Azóta amióta ez megtörtént teljesen ki vagyok borulva, nem tudom mit tegyek. Megérné -e a barátságomat kockáztatni egy lányért? Egyáltalán nevezhetem magam barátnak, azok után, hogy ez csak megfordult a fejemben? Mit kellene tennem? A csajjal beszéljek, vagy a srácnak tálaljak ki? Esetleg szakítsak meg minden kapcsolatot a lánnyal és hagyjam őket boldogan élni?
2011. máj. 18. 00:08
 1/5 A kérdező kommentje:
elfelejtettem közölni, hogy 19 éves srác vagyok.
2011. máj. 18. 00:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a lány nem szereti a barátodat, akkor ezt érdemes lenne tudatni vele is. A háta mögött szerintem semmit se csináljatok, mert abból csak rosszul lehet kijönni. Esetleg a barátodnak elmondod, hogy mi a helyzet, miket mondott neked a lány (elvégre már 8 éve ismered, ezt a lányt meg gondolom csak nem rég óta) aztán vársz, hogy mi lesz. Ha szakítanak, aztán megkérdezed a barátod, hogy zavarná-e, ha összejönnél a lánnyal. Ha nem, akkor hajrá. Meg lehet ezt beszélni, de szerintem egy 8 éves baráti viszonyt ne dobj el egy csaj miatt.
2011. máj. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igaz, de ha a barátomra gondolok szégyellem magam, hogy egyáltalán ilyen dolog megfordult a fejemben. Hogyan mondhatnám el egyáltalán neki, hogy a barátnője érzéseket táplál irántam és h én sem tartom közömbösnek a lánykát? Egy ilyen dologból jobb kimaradnom szerintem. Ez lenne a helyes. De ha meg eszembe jut a lányka és az a pillanat amikor a szemembe nézett, pfuh nem tudom, hogy valaha is el fogom e felejteni. Nagyon megragadott akkor abban a lányban valami. És mikor az ő rá gondolok, eszembe jut a spanom aki egyszerűen nem figyel oda a lányra, de a lány meg nem akar szakítani mert fél, hogy egyedül marad, meg fél hogy nagyon fájna neki. De pedig már közöltem vele, hogy rám mindenképpen számíthat, még akkor is ha nem úgy nézne rám mint jövendőbelijére. És egyszerűen ez a 2 nézőpont annyira összezavar, hogy egyszerűen percről percre változnak az elhatározásaim arról, hogy mit is kellene tenni, de egyszerűen képtelen vagyok bármelyikükről is lemondani.
2011. máj. 18. 00:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ez kiderül a haverságnak vége,azt remélem tudod.

Nekem egyszer volt ilyen az életemben,de a mellet,hogy az egyik legjobb haverom volt a lány barátja,üzleti kapcsolatban is álltam a sráccal.

Nekem a hosszabb távú biztos pénz többet jelentett,mint egy dugás,uh nem mentem bele.Elkerültem a csajt.Társaságban is csak a minimumot beszéltem vele.

Aztán levágta a csaj,hogy ez nem pálya,lenyugaodott,uh azóta is jóban vagyok mindkettőjükkel.

2011. máj. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem. Hát lehet akkor nekem is kerülnöm kellene a lánykát és akkor minden visszaállna a normálisba.
2011. máj. 18. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!