Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális reakció ez a részemről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális reakció ez a részemről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Volt egy párkapcsolatom, ami nem tartott túl sokáig - két hét. Erős érzelmek nem alakultak ki egyikünkben sem. Ezért különváltunk másfél hónapja. Tegnap azonban ráírtam msnen, hogy beszélgessünk. Három hete nem dumáltunk, és én szerencsére nem vagyok haragban az exeimmel. A mostani barátnője írt vissza, jól eldumálgattunk pár percet, de belül valami összeomlott bennem. Nem, nem vagyok szerelmes. Eszembe se jut, amikor nem látom fenn, és elvagyok nélküle. De az, hogy van barátnője, rosszul esett. Eléggé. Mára már semmi se maradt ebből, aludtam rá egy nagyot, de eszembe jutott, hogy más is így reagálna a helyemben? Másnak is rosszul esne, ha az exének már van barátnője? Vagy én reagáltam túl érzelmileg? A hülye válaszokat mellőzzétek, köszi! Ha lehetséges, személyes tapasztalatok is érdekelnének.


2011. máj. 18. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem csak arról lehet szó,hogy te is szeretnél vkit!!! és aszedbe juttot,h milyen emlékeid vannak vele! sztem normális!
2011. máj. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen, lehet. Meg kissé bánt, hogy neki összejött, ami nekem még nem:-) Azt hittem, túlreagálom...
2011. máj. 18. 08:20
 3/7 anonim ***** válasza:
A szakítás gyász. Még akkor is, ha nem volt annyira mégy/hosszú a kapcsolat. De akkor is belevetetted magadat, reményedet, szeretetedet és mindent, amit a megelőző években a TV-ben szerelmesektől láttál. Anno az első komolyabb barátnőmet én küldtem el, úgy éreztem, hogy teljesen kiszerettem belőle, mégis tök szarul éreztem magam egy ideig. Az idő meggyógyít. Pláne, ha hagyod: még ha nem is vagy rosszban az exeiddel, azért különösebben nem kell a kapcsolatot keresni, sebeket kapargatni. 34/F
2011. máj. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem keresem annyira, mert már tapasztaltam, hogy csak a múlt jön fel mindig. Olyankor írok nekik, vagy beszélek velük, amikor úgy érzem, nem lesz belőle vita. A többi exemmel jól eldumálgatok már, nem hánytorgatjuk a múltat, csupán a friss szakítással kell vigyáznom. Közös megegyezés alapján egy ideig nem is szoktuk keresni egymás társaságát.
2011. máj. 18. 08:28
 5/7 Smartguy86 ***** válasza:
Ha zavar más boldogsága, akkor vigyázz, mert ez később súlyos is lehet. Biztos az a baj, hogy azt hiszed, most lemaradtál valami jóról, mert másnak kell az, ami neked nem kellett. Hát pech. Te döntésed volt, fogadd el. Van még férfi a világon...
2011. máj. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, normális reakció. A legutóbbi exem csúnyán elbánt velem, kihasznált és ezért megutáltam, (egyébként ő tipikus az a fajta aki csak kihasználja a lányokat) és beszélgettem a mostani barátnőjével (azóta már a lány dobta őt) és az exem nagyon-nagyon szerelmes belé, nem is láttam még ilyennek és nekem is nagyon rosszul esett hogy neki ő kell és engem nem is szeretett ennyire. Hozzáteszem hogy boldog párkapcsolatba élek, vőlegényem van, de mégis rosszul esett.
2011. máj. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

09:54:


Nem én dobtam őt, ő dobott engem:-) MErt ő nem érez úgy, ahogy kellene. A dolog persze megviselt, mert előtte semmit sem jelzett felém, hogy nem szeretne. ÉS előtte pont én mondtam neki, hogy várjunk a dologgal.


11:28:


Köszi, én is valami ilyesmit érzek most. Csak azért rosszul esett tegnap.

2011. máj. 18. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!