Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mások sem szexelnek egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások sem szexelnek egész vizsgaidőszakban?

Figyelt kérdés

olyanokra gondolok akik nem laknak együtt.

a barátom burkoltan kijelentette hogy ne számítsak kb semmi intimitásra egész vizsgaidőszak alatt, merthogy tanulni kell. tudom hogy tanulni kell nekem is ugyanúgy kell mint neki, de 1-1 éjszakát azért tölthetnénk együtt nem? kiborít.


2011. máj. 18. 10:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én annó a párommal vizsgaidőszakben jöttem össze és mi hétköznap akkoriban nem is találkoztunk,de hétvégén volt szex,bepótoltuk az egész heti hiányt.:-)Hétköznap csak telefonon beszéltünk.
2011. máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pedig lehetne, de megeshet az is hogy minden időt rá akar fordítani a tanulásra, ezét egy éjszakát nem szeretne bevállalni. Hadd tanuljon, ha akar nem vagy te nimfomániás csaj, ugye? Majd fogtok együtt lenni még:)
2011. máj. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sajnos. Csak a tobbseg nem joszantabol, hanem mert nincs kivel.
2011. máj. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mi szexelünk, csak sokkal kevesebbet. Mindkettőnknek túlságosan hiányozna és sokat agyalnánk rajta. Így jobb. Szerencsére ebben is egyformák vagyunk.


21/L 23/F

2011. máj. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%

Én ilyenkor tanulok és nem szexelek. Bár nekem komoly kapcsolatom nincs. Csak szexkapcsiban vagyok benne, de ilyenkor a pasiknak várniuk kell míg levizsgázok.

25/L

2011. máj. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az exemmel ilyen téren nagyon összeillettünk, napjában megvolt az 5 és ez szerencsére vizsgaidőszakban sem volt másképp, pedig neki tényleg nagyon sokat kellett tanulnia, de hamar lezavarta. Szerintem próbáld megbeszélni a barátoddal, hogy azért 3 napon 1 órát csak tud erre fordítani, főleg, hogy ez segíti a tanulást is...;)
2011. máj. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam pl ez viccesebb, felállítottam ugyanis egy babonát, miszerint az a vizsga, melyet szex előz meg, mondjuk előző este, az bizony mindig sikeres. A babona azóta hagyomány, és két előnye is van: 1.: a párom szerintem a lelke mélyén babonás egy picit, és nem bírná a felelősséget, ha miatta buknék meg, ergo ha csak az idő a gátoló tényező, azt megoldja :) 2.: mivel ez egy szép hagyomány, plusz egy egész komoly, a páromat ágyba csábító tényező, így én is vigyázok, hogy a szexet követő vizsga mindenképp sikeres legyen (azaz tanulok, mint a vadállat), ezáltal őrizve a tézis hitelességét, azaz javul az átlagom is :D
2011. máj. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

utolsó, ez nagyon nagy :D


és mindenkinek ment a zöld kéz

2011. máj. 18. 12:54
 9/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is működik ez a vizsga előtti ellazító-nyugtató szex, de közvetlenül vizsga előtt,hanem ha pl. kedden vizsgázok akkor vasárnap este.

Vizsga után (még azon a napon, estén, éjszakán)is van, akkor egy őrültebb, felszabadultabb verzió;-)

22/l

2011. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem sajnos nem megy, mert túl stresszes vagyok, és hiába lenne jó levezetés, nem tudok koncentrálni maximálisan, és gyakran el sem tudok menni. van szex, de ritkábban. :( 21L
2011. máj. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!