Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyetemista csajok! Kívánjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista csajok! Kívánjátok vizsgaidőszakban a párotok? Vagy én rontottam el valamit?

Figyelt kérdés
nemrég találkoztunk, de a legközelebbi talira már előre megmondta, hogy neharagudjak, hogy valószinű megjön? 20naponként?van ilyen?
2011. jún. 1. 00:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én nem kívánom. Olyankor inkább masztizok.
2011. jún. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

hát persze

előfordulhat a 20 nap, de akkor valami gáz van

2011. jún. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a cipő nállam is. Utolsó éves a leányzó. Én már kivagyok borulva. Mintha már nem érdekelné a nemi életünk.

Folyton idegbeteg és nonsztopp a dolgozattal jön.

Nem tudok vele mit kezdeni négy év után már a szakittáson se lepődnék meg.

Viszont mindegyre veszekedik hogy nem figyelek rá, s ha elmondom a bajomat kivan akadva hogy folyton csak a szex-en vagyok fennakadva.

2011. jún. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, én még jobban igénylem, ha stresszes vagyok, akár vizsgák, akár más miatt. Jól jön egy kis lazítás. Persze tudom, hogy eléggé egyedül vagyok ezzel a lányok között :D

23/L

2011. jún. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
utolsónak üzenem, a nőkhöz rengeteg türelem kell és önfeláldozás ...
2011. jún. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

Én vagyok az a kiborult 00:11

Megértem hogy türelem kell. De az is véges.


És véleményem szerint ha ketten vagyunk akkor hanyagoljuk az egyéb problémáinkat és az a kevés idő amit kapok tölle ne az iskolájával teljen el. Ezt vélem normálisnak.

2011. jún. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
perszeee h kivánom, vizsgaidőszak ide vagy oda.. és van olyan, h 20 napra jön meg.. nyugi..
2011. jún. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nálam nem azzal van a gond, hogy nem kívánom, de sokszor van olyan esténk, amikor nagyon fáradt vagyok és nem tudok kettőnkre koncentrálni.

Kívánnám a szeretkezést, és jól is esne valahol levezetni a stresszt, az összebújás, simogatás, csókolózás pedig nagyon megnyugtató tud lenni a számomra, de sajnos sokszor túl kevés az energiám, egyszerűen ki vagyok merülve, és olyankor a testem is lassabban, nehezebben reagál...

A párommal ugyanez a helyzet, ő is rengeteget tanul, és sokszor neki sincs már ereje esténként másra, mint hozzám bújni. Kívánjuk egymást, de ilyenkor nekünk is csak a hétvége marad az együttlétekre. Hétköznap, vizsgák alatt mindketten fáradtak vagyunk, és általában ahogy hozzáér a fejünk a párnához, már szuszogunk is.


Ja, és igen, előfordul, hogy 20. napra jön meg, ne izgulj. Általában 28 naponként szokott megjönni, az a normális, de van, akinél ilyen-olyan oknál fogva néha rövidebb ez az idő.


20L

2011. jún. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Azt gondolom, hogy egy igazi érzelmeken alapuló kapcsolatba belefér annyi megértés, hogy ha valaki a stressz miatt átmenetileg nem kívánja annyira a szexet. Ez bármikor, bárkivel (hihetetlen, de igen, Veled is!) előfordulhat. Ha szeretsz valakit, akkor ezt el tudod fogadni, és támogatod és megérted őt nehéz helyzetében. Egy vizsgaidőszak max. 5-6 hétig tart. Ha ennyi időt nem tudsz kibírni valakiért, az nem elég erős érzelem. Az én barátom türelmes, kedves, és cserébe hangulatot is teremt, bár vizsgaidőszakom van és igencsak durva (ezért írok ide is negyed kettőkor választ :) hogy ne aludjak el tanulás közben). Légy türelmes, megértő, érzékeny a gondjaira, és ha érzelmileg közel érez magához, jobban jársz, talán még kedvet is kap, de minden esetre több esélyed lesz rá, mint követelőzve és duzzogva, mint egy kisgyerek. L27
2011. jún. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

Az utolsó válaszolót felpontoztam, minden szavával egyetértek!

Még annyit hozzáfűznék, hogy én is az a fajta vagyok, akinek nem nyugtató hatású a szex, hanem inkább teher a stresszes időszakokban, Úgyhogy vizsgaidőszakban a hátam közepére se kívánom, de egyébként ez kb. a szórakozás minden formájára igaz. Egyszerűen nem tudom magam kellőképpen elengedi, nem érzem jól magam, és bizony nagyon frusztráló lehet, ha a pasi ezt nem képes megérteni.

Azért írtam le hogy lásd, van ilyen is. Ez még nem jelenti azt, hogy nem szeretem a barátomat, vagy hogy a barátnőd elhidegült tőled.

2011. jún. 1. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!