Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütni tudó anyukák 1 éves...

Sütni tudó anyukák 1 éves szülinapra torta? Melyiket válasszam, amit az alábbi macis tortaformában is meg tudok csinálni és persze ki is jön? Nem vagyok gyakorlott sütő:S

Figyelt kérdés

[link]



Alulról a 9. tortaforma a macis, ha jól számoltam:

[link]


2011. júl. 10. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az első tortaformába tölti a második meg muffin v szufléformában, ezért úgy gondolom, azok a macisból csak darabokban jönnének ki. A harmadik írja (a túrós), h bármilyen formába teheted, így gondolom, h az nem ragad bele annyira.
2011. júl. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én túrós-vaníliás joghurt tortát csináltam az enyémnek, nyilván gyümölcsösen is fincsi szóval én azt ajánlanám. Átlántszó fóliával ki kell bélelni a formát, tuti, hogy kijön, nagyon finom és egészséges. Ugyan nem a fentiek közül van ha mindenképp abból akarsz akkor elértettem a kérdést bocsi.
2011. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)


13:01-es válaszolónak:

Esetleg a receptet is le tudnád írni, vagy a linket ahol megtalálom.

2011. júl. 10. 13:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is a túrósat javaslom. Amúgy miket eszik a kicsid?

Ha kekszgolyó tésztáját készíted el, akkor azzal is megtöltheted és felveszi ezt a formát.

A kicsiket sokszor le sem köti ilyenkor a torta...mindegy mennyit dolgoztál vele.

2011. júl. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hú hát én csak a főbb lépéseket tudom neked elmondani (13:01 vagyok). Én úgy csináltam, hogy fogtam 50 dkg túrót meg a vaníliát, beletettem egy mércés edénybe és öntöttem hozzá joghurtot hogy 1 liter legyen, ezt ugyanígy javaslom gyümölccsel vagy gyümölcsjoghurttal (utóbbit úgy hogy gyümölcsturmix+hozáávaló joghurt, a vaníliáshoz értelemszerűen natúr kell). Erre rámentem a botmixerrel és beleöntöttem a dr oetkeres zselatint elkészítve ahogy írja, ehhez 2 zacskóval, mert az van ráírva, hogy egy zacskó 1/2 l folyadékhoz elég. Kóstolgattam, úgy édesítettem, aztán mehet a kifóliázott maciformába és irány dermedni a hűtőbe.Persze fólia nélkül is lehet, akkor meleg vízbe kell tenni a formát mielőtt kiveszed belőle, de annak aki hajlamos malőrökre mint én, jobb a fólia :) Azért szeretem így csinálni, mert tuti jó lesz és nem folyós, mert összeméred az egészet. Szóval szerintem így a legegyszerűbb, már 3X csináltam ilyet, vaníliásat diabetikusban is a papikának, szóval tényleg bejön.
2011. júl. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
megint én, bocsi csak annyira írtam, hogy kicsit zavaros lett, kérdezz nyugodtan ha valami nem világos, tudom magamról hogy az ember néha annyira precíz akar lenni, hogy meg sem érti mit hova kell :D
2011. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Szerintem értem!!
2011. júl. 12. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!