Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor volt először barátotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor volt először barátotok?

Figyelt kérdés

Már szeretnék egyet. Tudom h nem olyan mint egy kiskutya :D. Nem vagyok beképzelt de szerintem a fejem nem olyan csúnya, átlagosnak érzem. Az alakomra fogom, hogy eddig nem volt, mert a derekamra meg a seggemre híztam (amit most próbálok leadni). Amúgy megbízható vagyok és kedves is, kivéve felidegesítenek. Van egy pár fiú haverom/ismerősöm de nem tetszem nekik. Voltak már akiknek tetszettem az osztályból de egyik se mondta meg, hanem mástól tudtam meg vagy észrevettem. Amikor itt van a nővérem pasija és megpuszilják vagy megölelik egymást akkor arra gondolok, hogy milyen jó lenne ha én is át tudnék ölelni valakit. Valakit aki nagyobb termetű nálam, szeret és bármit elmondhatok neki mert megért. Tudom, hogy nem késő meg ilyenek de már sok velem egyidős barátnőmnek/ismerősömnek van. Nektek mikor volt?

14/L


2011. máj. 18. 18:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

19.00 vagyok


Nem volt könnyű, én szakítottam vele, úgy hogy még szerettem, mert sokszor rebesgette, hogy úgysem vesz addig feleségül míg mást ki nem próbál( elsők voltunk egymásnak) nem mintha bármikor szóbahoztam volna hogy vegyen el. Így olyan nyomot hagyott bennem, és egyre kevésbé foglalkozott velem, figyelt rám, hogy végül elhagytam. Erre aztmondta így 6 év után, hogy oké jobb lesz így :S hát gondolhatod mekkorát csalódtam benne. 3 év múltán beszéltünk újra, akkor össze akart jönni velem, de én 3 év alatt mondjuk úgy hogy túltettem magam rajta, így elhajtottam, mégis mit képzel ezek után. De az biztos hogy az a 6 év meghatározó volt az életemben. Ma már nem haragszom rá, mosolygunk ha elmegyünk egymás mellett, nekem azóta volt 2 kapcsolatom is jelenleg 1,5 éve, neki egy sem. Mi az összeköltözést tervezzük, ő meg ott van ahol otthagytam a 6 év után...

2011. máj. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

14,6 évesen, 1hónapon át

most 15 leszek.

2011. máj. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
24 évesen
2011. máj. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

én 17 voltam.

21/L

2011. máj. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

23 évesen. Úgyhogy hozzám képest biztos nem vagy lekésve semmiről :). A következő 25 évesen akihez hozzá is mentem.

31N

2011. máj. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
16. de nem kerestem, csak úgy jött :)
2011. máj. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

13 évesen. Azóta is tart. (fél éve)

14/L

2011. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

17 éves koromban. De szép is volt!... :)


35L

2011. máj. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Ne akard, mert rögeszmévé fog válni és árthat az ítélőképességednek, meg a kapcsolatokról kialakított képednek. Van, hogy az ember olyan szerencsés, hogy már 14 évesen megtalálja élete szerelmét (pl. anyám), de sokkal több olyan példát tudok, ahol a csaj 14 évesen azt hitte, hogy szerelmes lett, és jól el is r.ibancosodott, mert fogalma sem volt az egészről. Persze, nem azért mondom, ne értsd félre, nem festem a falra az ördögöt, de ha majd jön magától, észre fogod venni. Az egy dolog, hogy barátaidnak van. Hát, az én barátaim már összeköltöznek a szerelmükkel, sok már együtt is lakik, eljegyzik egymást, sattara, nekem meg még nem is volt normális kapcsolatom, ami pár hétnél tovább tartott volna. Ha jönnie kell, majd jön. Foglalkozz fontosabb dolgokkal. (: [Nekem bőven volt időm fontosabb dolgokat találni. :'DDD]

18/L

2011. máj. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
13 voltam :) tartott kb. 2 hétig :/ szóval nem volt sok értelme, de azóta is jóban vagyunk egy a baráti körünk és mi is barátok vagyunk :) és egyikünk sem akarja újra kezdeni.Pedig már azóta eltelt pár év most 15/l vagyok, és azóta már volt több és hosszabb távú barátom is.
2013. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!