Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak a szerelemben úgymond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak a szerelemben úgymond szintek vagy fokozatok?

Figyelt kérdés
Mert voltam már ezelőtt szerelmes, de az nem ilyen volt mint most. Akkor meg tudtam volna halni a személyért...most viszont lehet hogy az egyik barátomba szerettem bele, és tulajdonképpen azt sem tudom megállapítani, hogy szerelmes vagyok-e belé, csak mások mondják mert elvileg úgy viselkedek, olyanokat mondok. És egy picit én is úgy érzem, hogy szeretem, de az előző szerelmemért sokkal jobban oda voltam...szerintetek hogy van ez?
2011. máj. 18. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy vannak amit Alekosz bohóckodik a TV-be a szerelem a legfelsőbb szinteken :D
2011. máj. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jelentem, szerintem nincsenek... de két külön dologról beszélsz, amit talán ugyanúgy hívnak, de míg az előző inkább gyerekes hormontúltengés, az utóbbi sokkal inkább a bizalomra épül.

Ahogy már írtam párszor, ez nem liszt, hogy kilóra mérjük.

2011. máj. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vannak fokozatok. Különben első randin szex, házasság, meg minden? Nem fog senki elvenni feleségül első randin, mert vannak fokozatok amit normál ember betart. Ha nincs fokozat akkor miért ne kérhetnék meg a kezed a legelső randin? Szerintem meg van csak nem ezt figyeljük.
2011. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincsenek.
2011. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A szerelem nem küzdősport... :)


Vagy mégis???

2011. máj. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fokozatok csak sportokban van???:)
2011. máj. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!