Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiszt ek az ilyen nagy szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiszt ek az ilyen nagy szerelemben?

Figyelt kérdés

Megismertem szigeten egy holland srácot,és egy egész estét átbeszélgettünk vele,de aztán mentem aludni,és mondtam hogy holnap találkozzunk,mire kérdezte hogyan mikor nincs telefonom,mert épp aznap vesztettem el(hála ég másnap meglett) és ezért megbeszéltük,hogy másnap fél10kor találkozunk..de nem volt ott(valszleg nem kelt fel,ha reggel 6kor feküdt le) és egész végig kerestem szigeten,de richtig nem találkoztam vele,pedig kilómétereket sétáltam és voltak emberek akikkel meg 3-4x is,sőőőt egy sráccal akivel meg nem akartam de nem követett vagy ilyesmi meg 6x is....de vele nem..:((( egész végig őt kerestem,és nehéz megmondani biztos azt gondoljátok hogy most vmi rögeszmés pszichopata vagyok,ép ésszel próbálom magam lebeszélni magam róla,de olyan és akkora hatással volt rám mint még soha senki más...első pillanatra éreztem,hogy ő más nekem,és én is más vagyok mellette...Több ezer emberrel találkozunk,és egyik sem fog meg igazán.Aztán megismerünk valakit,aki megváltoztatja az életünket.Örökre..->úgy döntöttem,kimegyek legkésőbb jövő ősszel Amszterdamba tanulni..nah,ez mennyire őrült döntés? amúgy próbáltam megkeresni,de facebook csak lakhelyet,iskolát,meg munkát enged szűrőnek..én meg azt tudom,hogy amszterdamban lakik,és hogy közgázra és filozófiára jár,meg mennyi idős,mik a szülei és a tesója,de annyira bonyolult holland neve volt,hogy azt nem jegyeztem meg,gondoltam úgyse sorsdöntő....és most annyira hiányzik!!!


oké,racionális szemszögből nézve hülyeség...de néha jó fejest ugrani az őrültségbe,és félretenni a logikát..hogy őt meg találjam annak a reális esélye 0,000000...1 % vagy szerintetek?


2011. aug. 25. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek benne.
2011. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 twinky ***** válasza:
Ezek szerint megis sikerult drogot becsempeszni a Szigetre, ha ilyen valosagosat hallucinaltal.
2011. aug. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem tedd félre a logikát és hajrá:))
2011. aug. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én pontosan mindig erről szoktam beszélni, hogy pont emiatt vagyok még szűz 21 évesen, nekem egy nő sem kell tök mindegy hogy néz ki, ha nincs meg az a nagyon különös érzés, akkor az egésznek semmi értelme sem lenne... most egy lányt csak azért csókolgatnék mert egyszerűen csinos, közben meg úgy mondanám hogy szerelmem hogy semmit nem éreznék iránta, egyszerű szimpátián kívül, és amikor bele gondolok hogy ez milyen jó dolog lenne, és valaki meg kérdezné hogy szűz vagyok, és mondanám hogy igen, és a másik meg mondaná hogy ciki, biztos összegyűrném mint egy kib*szott műanyagflakont... hiába vagyok amúgy egy jószívű, és aránylag nyugodt természetű egyén.


21/F

2011. aug. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
kerested facebook-on?
2011. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

kerestem de nem találtam..az abaj az fbvel hogy csak sulit meg várost meg munkahelyet enged szűrőnek..:S és ki tudja hány egyetem van amszterdamban amin közgázt oktatnak?:SS:((

tudom,hogy hülyén hangzik,de egyszerűen annyira el vagyok keseredve..immáron több mint 2 hete hogynem láttam,de olyan hatást gyakolrot rám ..!!!! és tképpen tervezem hogy 1 év múlva kimegyek amszterdamba tanulni,annyira úgy érzem hogy nekem dolgom van vele és meg kell keresnem..illetve attól is félek hogy egy év múlva már teljesen elfelejtem..nah okéé,mondjuk nem kell görcsösen ragaszkodni a dolgokhoz,csak annyira szeretem!!még ha nem is ismerem,ott volt az a különös érzés amit senki más iránt nem éreztem..és akkor most hogy a fenében érjem el?:SSS:(((((((((

2011. aug. 26. 22:09
 7/13 anonim válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de azon nem gondolkoztál, hogy ő keres-e Téged egyáltalán? Vagy, hogy Te voltál e rá ilyen hatással?

Egyébként én elhiszem, hogy van ilyen, én is így voltam a párommal: megláttam Őt és csak az zakatolt bennem, hogy "meg kell ismernem" azóta több mint egy féléve együtt vagyunk.

Minden esetre sok sikert kívánok Neked! :)

2011. aug. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Van ilyen. A "különös" érzés nélkül nekem nem igazán megy a kapcsolat. De mint kiderült utólag, csak plátói volt az érzés. Szóval lehet, hogy ő szimplán csak egy jóbarátot látott benned, stb. Meg, ha elaludt és nem is keresett, akkor valószinüleg, nem nagyon hatottad meg. Ha annyira megtetszettél volna én a helyében kiplakátoltam volna az egész szigetet, hogy kereslek. De azért menj Amsterdamba tanulni és keresd meg. Aztán kiderül. Ha nem is jön össze, legalább nem is jön össze a sráccal már megérte. Amszterdam az Amszterdam! Amúgy beteg város.
2011. aug. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

el sem ment a találkátokra! Milyen férfi az ilyen! ráadásul nem is nagyon akart veled találkozni (hogyan mikor nincsen telefonod) te kérted rá.

Szerintem várj pár évet, ha addig nem jön ez a különös érzés senki iránt sem, épp elég lesz kimenni Hollandiába.

Ha ez valódi érzés, nem felejted el.

2011. aug. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a Sziget holland látogatóit kéne valahogy keresned, annak utána járni hogy kikkel jött... az interneten valami holland közösségi oldalon hirdess, hogy keresel egy srácot. írd le hogy nézett ki, meg amit tudsz róla és idén járt a Szigeten. Na látod ez bevállalós, romantikus.
2011. aug. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!