Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik ti kezdenétek kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti kezdenétek kapcsolatot egy fiatal anyukával, mint én?

Figyelt kérdés

Egyedül nevelem a másfél éves kislányomat(de persze van segítségem).A barátom elhagyott minket.20 éves vagyok.Most megismertem egy srácot a munkahelyemen,de nem mertem elmondani hogy van egy lányom.Félek hogy nem akar majd velem ismerkedni.Nyügnek fogja érezni ezt a helyzetet.

Van esélyem más pasiknál így szerintetek? Ti belemennétek egy ilyen kapcsolatba?


2011. máj. 19. 00:41
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
30%

Talán egy 10 évvel idősebb pasi megértőbb lenne mint egy korodbeli srác aki szintén gyermek agyilag.

Viszont nem árt ha kezdetektől őszinte vagy vele és nem tagadod le hogy van gyereked.

Saját példa: öcsém megismerkedett egy lánnyal aki szintén hasonló cipőben járt mint te, de ő letagadta hogy van gyermeke/testvérének mondta/

Aztán később bevallotta hogy ez a sajátja.

Öcsém nem azért szakított vele mert volt gyermeke, hanem azért mert nem volt őszinte.

2011. máj. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

Több hasonló kérdés volt már.

Akkor fogsz esetleg boldogulni, ha magadnak keresel társat.

Vagy keress egy arabot, az értékeli a helyzetet.


És ha az első alkalommal nem is mondod - a 3. alkalomnál már kell.

2011. máj. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
85%

„Félek hogy nem akar majd velem ismerkedni. Nyügnek fogja érezni ezt a helyzetet.

Van esélyem más pasiknál így szerintetek?”


Leírod, hogy szeretnél összejönni egy sráccal a munkahelyeden, de nem akarod elmondani, hogy gyereked van, mert félsz, hogy nyűgnek érzi majd. Azonban rögtön úgy kezded a következő mondatod, hogy lehet-e esélyes más pasiknál? Most akkor azt a kiszemelt fiút szeretnéd társnak magad mellé, vagy egy pótapát keresel?

Tényleg sok ilyen kérdés volt már és a válaszok nagy része a számodra kiábrándító. Egy fiatal, független 20-as évei elején járó srác nem fog összejönni egy olyan csajjal, akinek gyereke van, csak nagyon kivételes esetben. Amúgy az is sokat mond, hogy bedőltél egy idiótának, és gyereket szültél neki az esküvő és a biztos háttér megteremtése előtt. Aki persze lelépett, így most keresel egy balekot, aki talán majd bevállal a gyerekeddel együtt.

2011. máj. 19. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

ma 01:29 LOL Hát igen ->nem egy<- jött ez után vele össze. 30 alatt max párszor lefekszik veled egy fiú/férfi. Ha csak nem özvegy fiú gyerekkel.

Két hét után, még ha azt hitted nem is mondtál egy szót sem a lányodról, akkor is elege lesz belőle egy fiatal pasinak.

2011. máj. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim válasza:
szia.picit idősebb érettebb férfit keress és akkor tuti nem lesz gond,lehetőleg olyat aki eltud majd tartani benneteket
2011. máj. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

Ha sokkal boldogabb vagy mint valaha, akkor miért kell még pasi is? Ha boldogabb vagy mint bármikor voltál az exeddel, akkor el ne rontsd a mostani boldogságot!

De válaszolok is. Alapból nem zárom ki, hogy összjöjjek veled, de nagyon jó csajnak kellene lenned.

Biztos az is vagy nem kételkedek benne. Egyébkét pont tegnap láttam ey olyan szép anyukát (ö is 20 pár volt, 2-3 éves gyerekkel) hogy nem sokat gondolkoznék nála.

2011. máj. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
én 16 éves vagyok de ha 18 lennék akkor nem zavarnak eggyáltalán,hogy van egy kislányod.
2011. máj. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Egy pár évvel idősebb korosztályban kéne keresgélned talán.


De ki tudja..ha nem kérdezed meg vagy mondod meg akkor sosem tudod meg!

Minél tovább halogatod annál sz@rabb lesz!


Ahhoz , hogy egy pasi együtt maradjon egy 1 gyermekes anyukával, ahhoz nagyon kell szeretnie a pasinak a nőt, őszintén teljes szívéből, hogy a gyereket is el tudja fogadni!

2011. máj. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

ma 05:48

Egyszer sem a fiú szakított, nagyszájú. Amúgy a nem egy az nem azt jeleni, hogy 4397563495...

2011. máj. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Vigyazz a fiatal pasikkal, hosszu tavon nem terveznenek veled...

Ha oszinte lennel velem es beled szeretnek, nem lenne problema, de nekem mar van baratnom :)

27/F

2011. máj. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!